♣ TAKIM ♣ Gui → Sohbet → Config Sistemli → Tuske Destekli → Panelli ve daha Birçok Özellik! + [ÜCRETLİ - 10 TL] +

Skripti Beğendin mi?

• Kullanılan toplam oy
    3

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel inşallah daha çok alan olur :)

PayitahtSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok güzel olmuş tebrik ederimde keşke pluginle yapılmamış sistemler yapsanız daha çok satış yapacağınıza inanıyorum başarılar.

giresun283428

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
çok güzel olmuş tebrik ederimde keşke pluginle yapılmamış sistemler yapsanız daha çok satış yapacağınıza inanıyorum başarılar.
Emin ol birkaç tane yaptım ve stokladım şu an da yeni bir sistem yapıyorum en kısa sürede toplu bir şekilde paylaşacağım :)

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, Allah'ın selamı ve rahmeti senin üzerine olsun.
Skriptinin konusunu beğendim, özgün değil ama gerçekten emek verdiğini görüyorum. Konu düzenine kendi gözünden dağlar kadar emek verdiğinde anlaşılıyor. Forumda yapmış olduğun yorum türlerine bir bakınca senin üstüne gelinmeyeceği kadar sen kimsenin üstüne gitmiyorsun. İşte sana puan cetvelim.

╔════════════════════════════════╗
|•*۞ Eleştiri Puan Cetveli ۞*•٠
|•*۞ Skript Konusu: 10/10
|•*۞ Yazılım: 7/10
|•*۞ İşlevsellik: 7/10
|•*۞ Emek: 5/10
|•*۞ Konu Düzeni: 10/10
|•*۞ Fiyat: 6/10
╚════════════════════════════════╝
Puan cetvelinin açıklaması aşağıdakilere göredir.

Skript Konusu: Yaptığınız inovasyonun, işlevselliğini bir kenara bırakarak. Kendinize özgün bir konu olması ve güzel bir katkıda bulunması gerekir

Yazılım: Skript'in içine serpiştirdiğiniz o emek verdiğiniz yazılım kodları, uzunluğu ve zorluğuna verilmiş olan puan.

İşlevsellik: Bu plugin'in nerede ne zaman ve ne için kullanıldığı kendimce hesaplanıp size vermiş olduğum puandır.

Emek: Tüm yaptığınız işlemlere vermiş oldunuz vaktin bilgi paylaşımının ve uğraşın benim için puanı sonsuzdur fakat objektif olmak gerekir.

Konu Düzeni: Satış veya sunduğunuz skript'in bu forum üzerindeki yaptığınız şekil dökmelerini vesaire. Tasarımına verdiğim puandır

Fiyat: El emeği tabii ki de fazla ister, fakat tüketicinin gözünden her şey ucuz olmalıdır.Yaptığınız emek tüketici gözünden parayı vermeyi değermi işte buna verdiğim puan.

giresun283428

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, Allah'ın selamı ve rahmeti senin üzerine olsun.
Skriptinin konusunu beğendim, özgün değil ama gerçekten emek verdiğini görüyorum. Konu düzenine kendi gözünden dağlar kadar emek verdiğinde anlaşılıyor. Forumda yapmış olduğun yorum türlerine bir bakınca senin üstüne gelinmeyeceği kadar sen kimsenin üstüne gitmiyorsun. İşte sana puan cetvelim.

╔════════════════════════════════╗
|•*۞ Eleştiri Puan Cetveli ۞*•٠
|•*۞ Skript Konusu: 10/10
|•*۞ Yazılım: 7/10
|•*۞ İşlevsellik: 7/10
|•*۞ Emek: 5/10
|•*۞ Konu Düzeni: 10/10
|•*۞ Fiyat: 6/10
╚════════════════════════════════╝
Puan cetvelinin açıklaması aşağıdakilere göredir.

Skript Konusu: Yaptığınız inovasyonun, işlevselliğini bir kenara bırakarak. Kendinize özgün bir konu olması ve güzel bir katkıda bulunması gerekir

Yazılım: Skript'in içine serpiştirdiğiniz o emek verdiğiniz yazılım kodları, uzunluğu ve zorluğuna verilmiş olan puan.

İşlevsellik: Bu plugin'in nerede ne zaman ve ne için kullanıldığı kendimce hesaplanıp size vermiş olduğum puandır.

Emek: Tüm yaptığınız işlemlere vermiş oldunuz vaktin bilgi paylaşımının ve uğraşın benim için puanı sonsuzdur fakat objektif olmak gerekir.

Konu Düzeni: Satış veya sunduğunuz skript'in bu forum üzerindeki yaptığınız şekil dökmelerini vesaire. Tasarımına verdiğim puandır

Fiyat: El emeği tabii ki de fazla ister, fakat tüketicinin gözünden her şey ucuz olmalıdır.Yaptığınız emek tüketici gözünden parayı vermeyi değermi işte buna verdiğim puan.
Bu uzun ve değerli yorumun için çok teşekkür ederim dostum. Elimden geldiğince uğraştım, ve fiyatı da gerçekten çok uyguna sundum. Şuana kadar fiyat konusun da hiç kimse pahalı demedi tam tersine çok ucuz değil mi biraz arttır diyenler oldu :)