Bu forumda insanların nesi var?

KodBağimlisi

Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba ben plugin paketi satışı yapmak istediğim için bir konu oluşturdum konu başlığına ise şu adı belirledim
"Sunucunuz da yeterli oyuncu yok mu üzülmeyin | bizden aldığınız plugin paketlerle oyuncu garanti | Minecraft dünyasını birlikte yazalım"
Adlı bir başlık ile konumu açtım ne gariptir ki forumun %20 lik oranı aşağıdaki resimlerdeki gibi konuşmalar sergilemişler bir de bu konuşmaları sergiliyen insanlar yeni kayıt olanlar değil de aktif üyeler forumun temel yapı taşını bile anlamayan üyelerin böylesine etrafa saldırması açıkçası bana tek bir şeyi gösteriyor mantık yürütmekte güçlük çekiyorlar bunu kötü anlamda söylemiyorum açık bir fikir olarak belirtiyorum insanlar forumu neden kurar insanlar paylaşım yapsın konu oluştursun diye bu insanlar yüzünden insanlar konuyu açmaktan korkucak ve bir nevi tacize uğricaklardır umarım bu üyeler kendilerini düzeltir.

Ek olarak konuyu silip yeniden açmamın sebebinin satıcaklarınız kısmında konu açamama gibi bir sorun ile karşılaşmamız bu yüzden tekrar açmak zorunda kaldım bunu yetkili ekibine de sorabilirsiniz.

116494

116495

116496
116497

116498

@YuzbasiTr @İnfumia @texax12345 @AtomyTR @CakiMurat

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61

KodBağimlisi

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu cümleyi başlığa koyduktan sonra tepkilerin odağı olman gözüme gayet normal geliyor. Bazı TV kanallarının abartarak haber sunmasına benzemiş.

haklı isyan
Peki o kelimeden insanların ne anlicağını düşünmem mi gerekiyor kendi akıllarına sahip değiller mi?
Benim ne için yazdığım değil de insanların nasıl okuduğu mu önemli?

Benim öyle bir şey yazmamın sebebi basit bir reklamdır iyi ve güzel plugin paketleri sunduğuma dair ve sunduğum paketlerin fazlaca bir online kitlesine layık olduğuna dair bir bilgilendirme bunu benim mi söylemem gerekiyor?

KodBağimlisi

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ancak insanların etrafa saldırmasının ve forum kurallarını hiçe saymaları ve @AtomyTR gibi içerik yöneticisi ekibindeki kişilerin bu yorumları beğenmeleri konuyu rencide edenlerin yorumlarını beğenerek onlara güven vermelerine ne demeli?

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
İnfumia gayet anlaşılır ve açıklayıcı konuşmuş. Bunun neresinden rahatsız oldunuz anlayamadım. Burası bir forum. İnsanlar tabii ki yorum yapacaklar.

Peki o kelimeden insanların ne anlicağını düşünmem mi gerekiyor kendi akıllarına sahip değiller mi?

Benim öyle bir şey yazmamın sebebi basit bir reklamdır iyi ve güzel plugin paketleri sunduğuma dair ve sunduğum paketlerin fazlaca bir online kitlesine layık olduğuna dair bir bilgilendirme bunu benim mi söylemem gerekiyor?
Kitlenizin Minecraft olduğunu göz önüne alırsak yaptığınız reklamlara direkt olarak inanacak çok kişi var diyebiliriz. Burada da satıcı olarak sizin etiğiniz devreye girmeli.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Buna modern medyada clickbait deniyor.

Ancak insanların etrafa saldırmasının ve forum kurallarını hiçe saymaları ve @AtomyTR gibi içerik yöneticisi ekibindeki kişilerin bu yorumları beğenmeleri konuyu rencide edenlerin yorumlarını beğenerek onlara güven vermelerine ne demeli?
Moderatör olması mesajları beğenemeyeceği anlamına gelmiyor yani. Bir gönderiyi beğenmiş ve göstermek istemiş ise beğenebilir. Gidip o adama "Bunu neden beğendin, atıldın!" diyemem?

buradan bir şey anlamadım kb.

KodBağimlisi

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnfumia gayet anlaşılır ve açıklayıcı konuşmuş. Bunun neresinden rahatsız oldunuz anlayamadım. Burası bir forum. İnsanlar tabii ki yorum yapacaklar.

Kitlenizin Minecraft olduğunu göz önüne alırsak yaptığınız reklamlara direkt olarak inanacak çok kişi var diyebiliriz. Burada da satıcı olarak sizin etiğiniz devreye girmeli.
Ben bir akıl hocası değilim ben bir ticaret yapmaya çalışan satıcıyım benim yazdıklarım için ne düşündükleri değil yaptıklarım hakkında ne düşündükleri önemli diğer yorumlardan söz etmediniz?

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Peki, konunun benle ne alakası var, beni neden etiketlediniz?

KodBağimlisi

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Moderatör olması mesajları beğenemeyeceği anlamına gelmiyor yani. Bir gönderiyi beğenmiş ve göstermek istemiş ise beğenebilir. Gidip o adama "Bunu neden beğendin, atıldın!" diyemem?

Haklısınız ancak içerik yöneticisi olarak bir üslup gerektirir konuyu rencide edenleri gördüğü halde bir şey yapmaması kalp kırıcı.

KodBağimlisi

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki, konunun benle ne alakası var, beni neden etiketlediniz?
Gereken rencide eden içerikli yorumları kaldırmadığınız için gördüğünüz halde beğenmekten öteye gidemediğiniz için etiketlendiniz.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Mesajını sayfayı yenileyince gördüm. Gerçekten çok özür dilerim sanırsam konunuza atılan mesajları beğenmişim.

KodBağimlisi

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bu arada clickbait kavramını biliyorum ancak clickbait kavramı tıklamasını sağlamak için sahte bir şey göstermek veya yazmaktır benim sahteliğim yok.

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben bir akıl hocası değilim ben bir ticaret yapmaya çalışan satıcıyım benim yazdıklarım için ne düşündükleri değil yaptıklarım hakkında ne düşündükleri önemli diğer yorumlardan söz etmediniz?

Burası bir semt pazarı veya bir market değil, burada sokak ağzıyla ticaret yapmak bence uygun değil, satışında bir üslubu olması gerektiğini düşünüyorum. Her gün yeni bir konu açarak sübliminal reklam yaratmanızın hoş bir davranış olmadığı kanaatindeyim.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Gereken rencide eden içerikli yorumları kaldırmadığınız için gördüğünüz halde beğenmekten öteye gidemediğiniz için etiketlendiniz.
"Rapor et" butonu yetkililerin forumun her yere yetişemediği durumlarda üyelerin onlara haber vermesine yaraması için konuldu.

burası karışır, ben kaçtım