darkBOT > Minecraft Sunucuları İçin Discord Botu Skripti

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
darkBOT > Minecraft Sunucuları İçin Discord Botu
Selamlar herkese bugün sunucusunu sadece Minecraft ile kısıtlamayıp diğer platformlardan da erişebilir yapmak isteyen sunucu sahiplerine sesleniyoruz. Doğru yere geldiniz!

Nedir bu darkBOT?
darkBOT skript altyapısını kullanan ve bazı addonlardan(skript'i geliştirmek için üstüne eklenti) güç alan bir sistem. Bu bot sayesinde sunucu bilgilerinizi, oyuncularınızın bilgilerini ve benzeri şeyleri Discord uygulaması üzerinden, KENDİ SUNUCUNUZA AİT BOTUN yardımıyla görebileceksiniz.

Şimdi gelelim kendi sunucunuza ait bot nedir ve kurulumu nasıl yapılır?
darkBOT'un tanıtımını yaparken kendi oluşturduğum bot üzerinden tanıtım yaptım, tabii ki siz bu botu kullanmayacaksınız. Discord'un altyapısı bize kendimize ait bot oluşturmamıza imkan tanıyor. discord'un sitesi/developers/applications/ sitesinden kendinize ait bir bot oluşturabiliyorsunuz fakat bu botu çalıştıracak bir sistem olmadığı sürece tabii ki bot bir işe yaramıyor. Sizde darkBOT'u satın alırsanız kendiniz istediğiniz isimde, ve profil fotoğrafında bir bot oluşturacaksınız. Kurulumunda tabii ki destek veriyorum.
Ardından botunuza ait olan önemli bir token kodu var. Bu kod'u satın aldığınız sistemdeki token kısmına yerleştirdiğinizde ve minecraft sunucunuzu açınca yani skript çalışınca bu bot açılacak tabii ki bundan önce botu sunucunuzun Discord sunucusuna davet edeceğiz. Artık sizinde sunucunuza büyük bir fark katan bir Discord Botunuz var.

darkBOT özellikleri;
  • Sunucu dostu, performans tasarrufu olabileceği en üst seviyede.
  • Kolay ayar yapma. (Kod'un en üst kısmında sistemle ilgili her şeyi kolayca ayarlayabileceğiniz bir ayar bölümü bulunuyor.)
  • Çoklu yönetici desteği.
  • Sunucuya ait bilgileri görüntüleme komutu !sunucu (Sunucu adınız, sunucu adresiniz, sunucudaki aktif kişilerin listesi, sunucu aktif oyuncu sayısı, sunucu resminize ait bir yer)
  • Oyuncu bilgilerini görüntüleme komutu !oyuncu <oyuncuismi> (Oyuncu durumu, oyuncu bakiyesi, öldürme/ölüm durumu)
  • Üyeler kısmında oyna.sunucuismi.com gibi oynuyor kısmı.
ÖNEMLİ: !sunucu ve !oyuncu kısmına daha fazla bilgi(klan ismi vb.) ücretli, ücretsiz şekilde eklenilebilir. Ayrıca daha fazla komut ekleme de yapabiliriz. (!sunucukuralları vb.)

darkBOT görseller;
117589

ÖDEME VE İLETİŞİM

darkBOT fiyatı: 15₺ (Fiyatta duruma göre arttırma, azaltma olabilir.)

Satın almak için;
Discord üzerinden Darkkandadr#3319 hesabımdan veya buraya tıklayarak discord sunucuma gelip bana ulaşabilirsiniz.
Forum üzerinden özel mesajdan bana ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İyi günler, iyi forumlar dilerim.​

Son düzenleme:

ZorG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bazı botlar her işletim sisteminde calışmıyor mesela cekilişten bot kazandım win 10 kulanıyordum bot ubuntu da calışyıordu bot gereksimlerini belirtirsen iyi olur

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
bazı botlar her işletim sisteminde calışmıyor mesela cekilişten bot kazandım win 10 kulanıyordum bot ubuntu da calışyıordu bot gereksimlerini belirtirsen iyi olur

Bot skript ile kodlandığı için böyle bir sorun olmuyor.

Bence fiyatı çok uçuk bunun için maximum 10 TL bir fiyatı olmalıydı. Bunu kodlamak uzun sürmüyor.

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bot minecraft skript altyapısı kullandığı için, minecraft sunucu açılan her işletim sisteminde çalışabilir :)

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
En fazla 5 TL verilir. O da hiç skript bilgisi olmayanlar için.
Yaptığınız bu yorum ciddi anlamda yanlış. Burada sadece skripti satın almıyor, teknik desteğini ve geliştirmesini de satın alıyorsunuz. Ek olarak yeni özellik istediğinizde her türlü desteği sunup size en kaliteli şekilde yardım etmeye çalışıyor. Bu forumda eski konularınıza bakıyorum da en basit skripti bile sormuşken burada fikir ve teknik desteğe en fazla 5 tl verilir gibi saçma bir yorum atmışsınız. Bu yorumunuz fazlasıyla güldürdü beni.

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Yaptığınız bu yorum ciddi anlamda yanlış. Burada sadece skripti satın almıyor, teknik desteğini ve geliştirmesini de satın alıyorsunuz. Ek olarak yeni özellik istediğinizde her türlü desteği sunup size en kaliteli şekilde yardım etmeye çalışıyor. Bu forumda eski konularınıza bakıyorum da en basit skripti bile sormuşken burada fikir ve teknik desteğe en fazla 5 tl verilir gibi saçma bir yorum atmışsınız. Bu yorumunuz fazlasıyla güldürdü beni.
Konuyu uzatıp satışı baltalamak istemiyorum. Bu sebepten ötürü cevap vermeyeceğim.

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forumda böyle konuların artması hoşuma gitti. Eline sağlık. 20 lirayı fazla bulan arkadaşa: Günümüz İstanbul'unda 20 liraya zor doyuyorsun.

Suicide93

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yahu arkadaşım yaptığı işi 10 dakikada üstüne katarak hallederim :) 15 liraya satman biraz saçma olmuş tavukmu yoluyorsun burada :) ?
youtubeden izleyip yapabilirsiniz arkadaşlar bunlara para vermeyin gerek yok hani oradan buradan izleyip az buçuk öğrendiğinizle bir bot yapıyorsunuz sonra onu 15 liraya çoluğa çocuğa satıyorsunuz yazık hocam hem alana hem satana yazık.

CoolDesger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yahu arkadaşım yaptığı işi 10 dakikada üstüne katarak hallederim :) 15 liraya satman biraz saçma olmuş tavukmu yoluyorsun burada :) ?
youtubeden izleyip yapabilirsiniz arkadaşlar bunlara para vermeyin gerek yok hani oradan buradan izleyip az buçuk öğrendiğinizle bir bot yapıyorsunuz sonra onu 15 liraya çoluğa çocuğa satıyorsunuz yazık hocam hem alana hem satana yazık.

Kesinlikle, zaten forumda ücretsiz olarak paylaşıldı. Şahsen o bundan daha iyi ve bedava.

StyleForever

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discord bot yapmayı bilmeyenler için kaliteli bir hizmet , fakat diğer arkadaşların dediklerine katılıyorum.Eğer hiçbir şey bilmiyorsanız discord ile ilgili , almanızı tavsiye ederim...İyi Forumlar

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
15 Lira için bu kadar goygoy yapılması biraz garibime gitti. Ya hepiniz 13-14 yaşlarında çocuklarsınız. Harçlık dışında paranız yok bu yüzden 15 lirayı buna vermek ağırınıza gidiyor. Ya da gerçekten bu botların piyasası aşırı ucuz. 15 Liraya 1 bira bi de cips alabiliyorsun tekelden. Çerez bile alamazsın orta boy biranın yanına. Ya da starbucksta 15 liraya adını söyleyemeyeceğim kahveler satılıyor. Adamın botunu 15 lira diye kötülemekten vazgeçin. Emeğin bir değeri vardır!

Ferdifalanfilan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
15 Lira için bu kadar goygoy yapılması biraz garibime gitti. Ya hepiniz 13-14 yaşlarında çocuklarsınız. Harçlık dışında paranız yok bu yüzden 15 lirayı buna vermek ağırınıza gidiyor. Ya da gerçekten bu botların piyasası aşırı ucuz. 15 Liraya 1 bira bi de cips alabiliyorsun tekelden. Çerez bile alamazsın orta boy biranın yanına. Ya da starbucksta 15 liraya adını söyleyemeyeceğim kahveler satılıyor. Adamın botunu 15 lira diye kötülemekten vazgeçin. Emeğin bir değeri vardır!
Ne güzel demişsin o 14 15 lira bulamayan çocuklara burada bira lafı yapmakta pek hoş değil örnek verecek başka bir durum mu kalmadı da bira lafı geçti bir anda.

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne güzel demişsin o 14 15 lira bulamayan çocuklara burada bira lafı yapmakta pek hoş değil örnek verecek başka bir durum mu kalmadı da bira lafı geçti bir anda.
Çocuklar zaten bu sunucularla uğraşmasın başka şeylerle uğraşsın. Zaten 15 yaşında kaç çocuğun açtığı sunucudan hayır geldi. Gitsin kendi kodlama öğrensin kendi yazsın kendine katkı sağlasın ileride iyi yerlere gelsin. Evet biraya laf geldi çünkü kendim tekelden dün akşam bira ve cips aldım. Kola alsaydım kola yazardım.