Java Kitap Önerisi

SelamCnm

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlar, Javayla 6-7 aydır uğraşmaktayım. Youtubedan, Udemyden videolar izleyerek bir şeyler öğrendim. Ancak Java ile ilgili kitap da almak istiyorum. Orta düzey Java bilgim olduğunu düşünüyorum. Önerisi olan yazabilir.

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
java öğrenmek istiyorsan istediğin kitabı alabilirsin, gerçekten kod yazdığını bilmek istiyorsan internette bloglarda araştırmalar yapabilirsin. kitaplar da ki java java değil, başka bi dil. javanın %90 lık kısmını öğretiyor kitaplar, %10luk kısmına hiç girmiyorlar ya da yanlış öğretiyorlar, %10 luk kısmına oop deniyor ve bunu kitaplardan öğrenemezsin maalesef. tavsiye ettiğim blog https://yegor256.com

Hison

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Iqos için sticks HEETS kalıcı olarak toptan satış

metin:

Şirket "TOV STIKHITS COM" sürekli olarak toptan tütün sopa HEETS satıyor! Tüketim vergisi olmayan Ukrayna pazarı (7 tat), tüketim vergisi olmayan Kazakistan pazarı (7 tat), tüketim vergisi olmayan Rusya pazarı (11 tat) için mevcut tütün çubukları.

Tatlar aralığı Stik Heets Iqos herhangi bir müşteriyi tatmin edecek:

Heets Silver Selection - seçili bir tütün karışımının lezzetinin basit ve hafif bir karışımıdır.

Heets Bronze Label – marka yeni mix, tütün tadı ince kakao ve kurutulmuş meyve ile birleştirilir.

çubukları (stick) Purple Label - bu unutulmaz tat ve zengin aromanın cesur bir birleşimidir.

IQOS Amber Label için Tütün Çubuk Levhalar katı klasiklerin ilginç bir kombinasyonudur.

Heets Green Zing – bu gerçek bir bahar kokusu.

Heets Turquoise Label - Soğutma mentol notalarının kombinasyonu.

Heets için IQOS Yellow Label - Hafif baharatlı notalarla seçilmiş tütün karışımının aroması.

(YENİ) Heets Glaze Heets — yumuşak ve kokulu. Taze baharatlar ve aromatik bitkilerin hassas karışımı.

(YENİ) Heets Noor Heets — - sıcak ve narenciye. Sıcak tütün aroması ve narenciye ve meyveli notalarla zarif tütün karışımı. Aromatik notlar: narin narenciye.

(YENİ) Heets Apricity Heets — zengin ve kremsidir. Tütün, kadifemsi kremsi bir yüzeyle sona eren odunsu ve tatlı meyveli notalarla karıştırılır. Aromatik notlar: sıcak meyveli.

(YENİ) Yogen Heets — Aromatik notlar: taze çiçek.

Herhangi bir taşıyıcı tarafından Ukrayna'nın her yerine gönderiyoruz ve Ukrayna'dan "DHL EXPRESS AVİA"nakliye şirketi tarafından yakın ve uzak ülkelere gönderiyoruz.

Telgrafa Yaz - StickHeetsUkraine

Telegram +447384477840 Andrey'de arama ve sipariş kabul ediyoruz,

Вся линейка продуктов на Stik.net.ua

Ekli dosyalar

• СТИКИ.jpg
    СТИКИ.jpg
    218.2 KB · Görüntüleme: 121