Haber Minecraft’ın 10 Yıllık Geçmişi & Çekiliş!

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.

peRfeKt

bruh moment
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
2013'de başlamışım.. zaman su gibi geçti...

StyleForever

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Zamanların Counter Strike Global Offensive'si Gibiydi.Zaman Su Gibi Geçiyor Maalesef.Kimisi Bıraktı Oyunu , Kimisi Oynamaya Devam Ediyor , Kimisi İse Benim Gibi Sadece Minecraft Forumlarında Takılıyor.10 Yıl Olmuş Be.Tamı Tamına 10 Yıl...

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Umarim gec kalmamisimdir :kaplum:
ilk oynadigim sunucudaki resimlerime bakip oyunun ne kadar gelistigini anlayabiliyorum :panda:

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dün gibi hatırlarım, ilk oynadığımda daha koşmayı, hatta zıplamayı bilmiyordum. Babam yanımda beni izliyordu, açlığım azaldığında, envanterdeki eşyaları atmayı denemiştim ilk, sonra açlıktan ölünce çok sıkıcı oyun diyerekten yüzüne bile bakmamıştım birkaç hafta. Sonra aklıma geldi, Youtube'den videolar izleyerek öğrendim ben, ilk EfsaneCraft diye bir hardcore faction'da başladım oynamaya :') Eski günler...

Brkmn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O kadar olmuş mu ya ? 2014'te başlamıştım gamemode modunda bütün gün saçma sapan oynar dururdum. Sonradan multiplayer oynandığını öğrendim işte minecraft benim için o zaman başlamıştı.

SolorRVS

undefined
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Eskide kalan görseller ve şimdiki görseller. Bu oyun ne kadar gelişti biliyormuyuz ?

Furkan2056

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Atların olmadığı gariban bir sürümden beri oynuyorum 1.5' zamanlarından :D hiç unutmuyorum o gezginlerden indirdiğimiz 120dklık minecraft sürümünü hiç unutmam o 2 saatte yaptığım o güzel kare evi.Hiç unutmam örümcekden korkup oyunu kapattığımı :örümcek: .Hiç mi hiç unutmam bu anılarımı :asık:

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bahsedilen oyun minecraft ise sınırları belirleyen siz oluyorsunuz. Bunun için seviyorum bu oyunu...

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
1.4 versiyon ile birlikte başladım. Oynadığım her sene boyunca bir önce ki seneye göre daha eğlenceli ve keyifli.

ProKiller123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2010 yılında tanıştım minecraftla ozamanlar küçük bir çocuktum pekte arkadaşım yoktu bilgisayarım olduğu için başından kalkmazdım durmadan minecraft oynardım şöyle bir durum vardı ozamanlar bir şey bilmediğim için deneme sürümünü yüklemiştim 90 dakika oynayıp bırakıyordum ve benden para istiyordu durmadan bunu tekrarlıyordum ve sinirimi bozdu youtubeye girdim ve şöyle bir şey yazdım çok iyi hatırlıyorum ''Minecraft süresini arttırma'' büyük bir umutla yazmıştım bu yazıyı ve minecraftı öğrendim crackmiş oynamaya başladım durmadan hemde günlerce saatlerce bazen başında 9 10 saat bile oynadığım oluyordu ve sonra 2014 senesine geldim zaman hızla geçmişti tabi bende minecraft ortamında gelişmiş bir oyuncuydum pvp açım olsun build açım olsun güzel bir oyuncuydum diyebilirim neyse ilk premiumu 2015 yılında aldım ve mutluydum ozamanlar ucuzdu şimdi 170TL civarı bir şey orjinal minecraft şimdi mutlu bir şekilde oynuyorum benim için minecraftın yeri ayrıdır onun sayesinde yeni arkadaşalr edindim çevrem genişledi şu an ise hala oynamaktayım bundan mutluluk duyuyorum minecraft nekadar devam ederse bende onu o kadar oynamaya devam ediceğim umarım bunu okursunuz az oldu ama neyse sizleri seviyorum görüşmek üzere :)

pwontbe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaman çok hızlı akıyor gerçekten.