oyna.MineZoid.com ➤ [YENİ AÇILDI!] - SIFIRLAMA YOK! Çiftçi Sistemi, Madenler, Elytra, Özel Büyüler: Sıradan, Efsanevi ve Runik!, 100 Farklı Görev!

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
  • Selamlar öncelikle server başarılı :1:
  • Şahsen blok kıtlığı çekiyorum ve marketteki sıradan taş blokların bile oldukça pahalı olduğu söylenilebilir bu yönden olumsuz :pof:
  • Oyun içinde vote vererek gayet güzel ödüllere ulaşabiliyorsunuz bu yönü oldukça güzel :1:
  • Farm vb... için yardım istenince server içersinde yardım eden çok oldu teşekkürlerrr
  • Son olarak kaç rehber olduğunu bilmiyorum ama şuanki rehber benim için iyi bir rehber sayılamaz oyunun kurallarına yazmayan bi davranışı kural gibi sayıp mute atıyor ki bunu hiç beğenmedim :huh:
  • Bütün bunlarla birlikte 7/10 BAŞARILI :keyif:
Teşekkürler

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu emek diye tanıtmışsın kırıktaş kasılarak zengin olunuyor farm yapmana gerek bile kalmıyor
sadece sunucuda dikkatimi çeken 1 dakikalık fly kağıtı oldu onun dışında bir özellik göremedim
forum konusuna güzel yorum yapanlara sunucuda karşılık olarak hediye falan veriyorlar sanırsam
Birde +150 yazmışsın konuya event yapıp her oyuncuya 2-3 çar açtırıp bu işler böyle olmuyor :)

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spawn Haritası Güncellenmeye Başladı Türkiye'nin en iyi skyblock sunucusu olma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz. Çok Yakında Royal Craft V2.0 Güncellemesi ile Kaliteyi yaşamaya hazır olun!

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu emek diye tanıtmışsın kırıktaş kasılarak zengin olunuyor farm yapmana gerek bile kalmıyor
sadece sunucuda dikkatimi çeken 1 dakikalık fly kağıtı oldu onun dışında bir özellik göremedim
forum konusuna güzel yorum yapanlara sunucuda karşılık olarak hediye falan veriyorlar sanırsam
Birde +150 yazmışsın konuya event yapıp her oyuncuya 2-3 çar açtırıp bu işler böyle olmuyor :)
Sunucu kurallarını ihlal ettiğiniz için sunucudan banlandınız. Bu sebepten foruma gelip aynı konuya 2 veya 3.yorumunuz bu lütfen konuyu baltalamayınız.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bugün akşam güzel bir etkinlik olucak herkesi bekleriz forum gamer ailesi <3

AliOzmenn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girerken "Could not connect to a default or fallback server, please try again later:
io.netty.channel.AbstractChannel$AnnotatedConnectException" hatası alıyorum.
Başka nick ile/Başka launcher ile girmeyi denedim olmadı. PC kapatıp açtım olmadı.
Yardımcı olur musunuz?

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girerken "Could not connect to a default or fallback server, please try again later:
io.netty.channel.AbstractChannel$AnnotatedConnectException" hatası alıyorum.
Başka nick ile/Başka launcher ile girmeyi denedim olmadı. PC kapatıp açtım olmadı.
Yardımcı olur musunuz?
Bakımdaydı sunucu bakım bitti iyi oyunlar!

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Görsel spoylerı içerisinde küfür bulunmaktadır.
1559077096433.png
4-5 kişi toplanıp Sunuculara gelip böyle reklam yapıyorsunuz

Moderatör tarafından düzenlendi:

MadTRen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımını güncelleyip güzel bir tasarım yaptırmayı düşünebilirsiniz.

CraftStrest

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çok klasik bir sunucu farklılık yok başarılar​