Play.Quartizyon.Com | 『1.13 - 1.14』 | Sezon 3! | Hedef varamıyacağımız yerler!

SolorRVS

undefined
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
- Performans güncelleştirmleri yapıldı!

NurullahEmnCelikk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
suçsuz bir ban yedim. ve sıçsuz ken rehberigim alındı bari banımı açın k.adım: NurullahClkk58 (zaten hesap degişcem itemlerimi fln alcam 1 gun sorna degışcem hesabımı )

MadTRen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımında daha okunaklı bir şekilde yapıp fontları değiştirebilirsin. Sunucuya biraz daha sistem ekleyerek konu tasarımını güncellemeyi düşüne bilirsin.

SolorRVS

undefined
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu tasarımında daha okunaklı bir şekilde yapıp fontları değiştirebilirsin. Sunucuya biraz daha sistem ekleyerek konu tasarımını güncellemeyi düşüne bilirsin.
Sunucuda daha fazla sistem bulunmakta fakat bunların hepsini konu tasarımında bulundurmak biraz saçma olur.
suçsuz bir ban yedim. ve sıçsuz ken rehberigim alındı bari banımı açın k.adım: NurullahClkk58 (zaten hesap degişcem itemlerimi fln alcam 1 gun sorna degışcem hesabımı )

Suçsuz yere ban yemedin yaptığın şeyi biliyorsun. Ban yiyen birisinin banı açılmaz.

NurullahEmnCelikk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
benim hesabım ban yedi benlik sıkıntı yok hesapımda ec de veya sandıklarda Villager(köylü)sp olcakdı ve bu benım degildi bunu alabilecekmiyim kadın bana emenaet verdi bu konuda yardımı olmanızı çok isterim

SolorRVS

undefined
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamün aleyküm dostum, öncelikle emeğine sağlık;

Yorumlamaya gerek yok kaliteli sunucu. :1::co1: