Play.istiklalmc.xyz DEVREDİLDİ! Bugün 19.00 da aktif! DOYASIYA MACERA - DOYASIYA EĞLENCE! 2. SEZON

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Spawner olması oyunun tüm dengesini bozuyor zaten adı üstünde Survival değil mi

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Basit ve klasik survival.
Değişen bir şey yok.
Merhaba, sunucuya girseydin diğer sunuculardan ayrılan birçok özelliğimiz olduğunu görürdün. Ayrıca 1.14 sürümünde birçok yenilik yapabiliyorken senin yapmayıp, benim yapmam? Eleştiri kaldıramıyor olman? Sana gelip insan gibi yorum yaptım ve yardıma ihtiyacın olursa mesaj at dedim, seni baltalamadım. Sana önerilerde bulundum, karşılığında sunucumu daha incelemeden, sırf yorum yapmak için yapmış olmak falan ucuz ve cahilce hareketler bunlar. Tekrar başarılar...

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spawner olması oyunun tüm dengesini bozuyor zaten adı üstünde Survival değil mi
Merhaba, survival fakat spawner'a anlam kazandırdım ben. Klasik survival her sunucu da spawner var ama benim konsept biraz farklı. Oyuna girip /spawnerbilgi adlı menüyü incelemeni öneririm. Adam gidip hemen kasamıyor spawner ve orman'da spawnerlar %40 daha az. Değerli yorumun için teşekkürler :)

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selaam,
25.05.2019 - 16.30 EVENT!
Yani bugün, az sonra...
play.squatnw.xyz​

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncellemeler
- Sunucu sıfırlandı!
- Jobs eklendi!
- /sell hand eklendi!
- Spawn haritasına GANDALF ödülcü eklendi!
- Pluginler optimize edildi!
- Yeni saldırı koruması satın alındı!
- Çökme sorunu düzeltildi!
- Chat düzeni düzenlendi, göze hitap edecek şekilde ayarlandı!
- Mob güçleri arttırıldı!
- Orman haritasında madenler arttırıldı!
- Seri katiller sistemi eklendi! (/serikatiller)

Gelecek olan güncellemeler
- Kiralık katiller! (Menü de birinin kellesine para koyarsınız ve öldüren kişi o parayı alır!)
- Güç sistemi! (/buff menüsünden 15'er dakikalık özel güçler alabilirsiniz!)

Eklenmesini istediğiniz şeyleri Tarık'a iletiniz! Sunucu bu cumartesi 14.00'da AKTIF!

Play.SquatNW.Xyz​

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Güncel ve bakımdan sonra efsane olmuş tam zaman geçirmelik.Batuhan
Değerli yorumun ve desteklerin için teşekkürler!

Herkese selam,
Sunucu sorunsuz aktif!
Kiralık katiller /kelle
Sanal Çiftlik /çiftlik
Bildiğiniz /jobs sistemini unutun, /meslekler
Rütbeye göre artan /maaş
Efsanevi takımlı /görev
Arkadaşlarınızla diğerlerine hükmedin /clan
Günlük Ödülcüler /warp ödül
-
Doğayla iç içe, sağlıklı insan yaşamına önem veren sunucumuza bir yenilik daha; :)

Cinsiyetiniz ve yaşınızı gösteren menü.

Metabolik etkinlikler ve Metabolik etkinliklerinizi gösteren menü.
Doğa etkinlikleri ve Doğa da yaptığınız eylemleri gösteren menü.

Ve ölme öldürme oranları, k/d oranları;
Oyuncuya ölme, Oyuncu öldürme, Moba ölme, Mob öldürme.

Ve son olarak Çevrimiçi sürenizi gösteren bu detaylı menüye /profil yazarak ulaşabilirsiniz!

-

play.squatnw.xyz​

dodorii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tarik discord bakar mısın kardeşim arkadaş eklemiştim acil saldırı hakkında bilgim var

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamün aleyküm dostum, öncelikle emeğine sağlık;

Haritalar güzel, sistemler gayet iyi fakat bana göre sistemleri azaltabilirsiniz, sonuçta survival sunucu klasik olur :)

Başarılar..
Merhaba, sunucumu gezdiğini düşünüyorum ki böyle yorum yaptın. Az eklesek klasik gelişmeli diyorlar, çok eklesek survival sunucu klasik olmalı diyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım :). Bu web sitesinin bir sloganı var onu oku dostum bence sende kendini geliştir klasikte kalmayın :).

Emirhanaydınlı

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, sunucumu gezdiğini düşünüyorum ki böyle yorum yaptın. Az eklesek klasik gelişmeli diyorlar, çok eklesek survival sunucu klasik olmalı diyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım :). Bu web sitesinin bir sloganı var onu oku dostum bence sende kendini geliştir klasikte kalmayın :).
serveri discord varmı birde bakım ne zaman bitcek

EmirAgey

Sanal alem işte; Dalgasız denize herkes kaptan.
En iyi cevaplar
0
Başarılı!

okan12k12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok zekisin sen ya o botlar ne öyle hll olsun valla 40 yıl düşünsem aklıma gelmez sunucuda en düşük rütbenin çaylak olcağını
ortaya koyarsak o Oyuncu rütbelilerin hepsi bot olması %90 ihtimal adlarına bakarak anlaşılıyor dolandırıcılıkta next level sunucuyu
çok oyuncu oynuyormuş gibi gösterip oyuncu çekmek
123144

shika

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben bu sunucunun eski oyuncularındanım keşke boşuna zaman harcamasaymışım. Suncunun eski survival teması için söyliceklerim boş çalıntı sistemler ile sunucu ileriye götürme çabası güden bir insan konudan da anlaşılacağı üzere survival temasında hiçbir özgünlük yoktu hergün event yapıyordu günlük insan tutmak için insanların emeklerini sunucuyu her hafta düzenli olarak sıfırlayarak tüketti kendisi parayı al sıfırla icabı üstteki @okan12k12 arkadaşın eleştirisi üzerine bende eleştiri yapıp eleştirisini düzeltmek istiyorum oradaki oyuncular kesinlikle bot değil ama amacı aynıdır! herkes 4 tane hesap sokmuştu o gün sunucuya bot değil ama amaç aynı destekliyorum. Son olarakta kimsenin VIP DONATE BAGIŞ vermesini desteklemiyorum çünkü boş beleş bir sunucudur gidin kaliteli sunucuları destekleyin hergün sıfırlıyor sunucuyu teşekkürler.