Minecraft Kumar Paketi | Rulet, Jackpot ve Slot | Animasyonlu | Tüm paket 50₺

hcyl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Böyle bir şeyi belirtmenizi saygıyla karşılıyorum. Bunu ekip içinde paylaşacağım arkadaşlarıma. Fakat çalma ithamlarını sürekli sürekli kullanıyor olmanızın baltalama dışında bir sebebi olamaz. Yorumunuz için teşekkür ederiz, iyi günler dilerim.
Rica ederim

Cylonce

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fiyat olarak 50Türk Lirası pahalı bir skript için. Ben bunlardan daha çok zor skript satın aldım 35Türk Lirası' na ama siz sadece jackpot skripti ve yanına 2 adet daha skript veriyorsunuz. Diğer arkadaşların dediğine katılıyorum fiyat bakımından hiç uygun değil. Başarılar dilerim.

DarkOnly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
50 tl fazla değilmi

DarkOnly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bencede max 30TL olur bu paket

goCreative

www.gc-team.com
En iyi cevaplar
0
Fiyat olarak 50Türk Lirası pahalı bir skript için. Ben bunlardan daha çok zor skript satın aldım 35Türk Lirası' na ama siz sadece jackpot skripti ve yanına 2 adet daha skript veriyorsunuz. Diğer arkadaşların dediğine katılıyorum fiyat bakımından hiç uygun değil. Başarılar dilerim.

Merhaba Erdem, skript başı yaklaşık 16₺ gibi bir fiyata denk geliyor. Bu kalitede bir skripti 16₺'ye bulabileceğini sanmıyorum.

50 tl fazla değilmi

Hayır, 50₺ az bile. Eğer bu 3 skripti ayrı ayrı konularda açıp 16₺ isteseydik muhtemelen fiyat uygun gelecekti size. Toplu para görünce gözünüz korktu gibi. :)

bencede max 30TL olur bu paket

Jackpot skriptinin animasyonsuz ve basit halini bile 15₺'ye satılırken bizim böyle bir skripti 10₺'ye mi satmamızı bekliyorsunuz?

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Skriptleri kullanıyorum ve çok memnunum. Elinize sağlık, Fiyatı fazla diyen arkadaşlar iletişime geçerseniz indirim yapıyorlar. Sizide düşünüyorlar.

Ayrıca diğer skriptleride kaliteli, başarılar.