Minecraft Nick Ile Ilgili Bir Soru

BlueCreeper

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Foruma yeni üye oldum ilk konum bu araştırdım forumda bir konu buldum 2 yorum var ve yeterli açıklama bulamadım orada , son yorum 27 kasım hortlatmıyım diye yeni konu açtım . Ayrıca benim sorum biraz farklı . Benim eski üyeliğin adı biraz dandirikti ki zaten premium değildim yazın crackle oynadım sonra bıraktım . Yeni üyelik açmaya çalıştım bana nick sormadı ve mojangın sitesine üye oldum . Minecraftın kendi sitesine gelince nick yerine e-mail adresim göründü . Oyunun sitesinden exesini indirdim mailimi ve şifremi girdim . Login failed dedi . Şimdi bu login failed e-mailimi girdiğim için mi yoksa premium olmadığım için mi ? Premium aldığında değişecek mi ayrıca bu ?

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardes launcherı premium almadan kullanamazsın. İkincisi üyelik açarken kullanıcı adı sorduysa o senin nickin olur

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş biz oyunu alıp oynuyoruz adam o kadar yapmış emeğine saygı gösterelim diye bir düşünceniz yok ki Allah bilir oyunlara para vermemek için multiplayer da oynamıyorsunuzdur

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş biz oyunu alıp oynuyoruz adam o kadar yapmış emeğine saygı gösterelim diye bir düşünceniz yok ki Allah bilir oyunlara para vermemek için multiplayer da oynamıyorsunuzdur
anlasildi sen safsin sen parada yatirmissindir multiplayere premium gerekmiyorki madem bilmiyosun yazarak rezil olma :cool:

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş minecraft için söylemiyorum tek blackops 2 multiplayerına girmek için oyunu almak gerekiyor ondan bahsediyorum hem premium serverlarıda var girmeyi dene istiyorsan bir.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş minecraft için söylemiyorum tek blackops 2 multiplayerına girmek için oyunu almak gerekiyor ondan bahsediyorum hem premium serverlarıda var girmeyi dene istiyorsan bir.
arkadas biz minecraftin formundayiz hangi formda oldunu ögren bilmiyosan yazma billete yanlis bilgi verip duruyosun free server varken neden premium servera girek zaten çogu kapali

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş destek konularını böyle tartışma yerine dönüştürmek istemiyorum ama arkadaşım senin kafanda olanlar bu Türkiye deki oyun bilgisini çökertiyor. Bu yüzden Türkiye'de sadece gamex var başka yok bu yüzden ingilizler amerikanlar Youtube da ünlü oyun bilinci daha önce gelişseymiş daha nice egeler Berk abiler batu abiler yetişirmiş

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş destek konularını böyle tartışma yerine dönüştürmek istemiyorum ama arkadaşım senin kafanda olanlar bu Türkiye deki oyun bilgisini çökertiyor. Bu yüzden Türkiye'de sadece gamex var başka yok bu yüzden ingilizler amerikanlar Youtube da ünlü oyun bilinci daha önce gelişseymiş daha nice egeler Berk abiler batu abiler yetişirmiş
senin yazdiklarinda mantik yok ben soruyu sorana çözüm söylüyorum sen yanlis bilgilerler tartisma ortami yaratiyosun sonrada bahane olarak baska oyunlari gösteriyorsun

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım adama git adamın yaptığı oyuna saygı gösterme diyorsun kendini haklı çıkarmak içinde gereksiz şeyler yazıyorsun

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
anlasildi senin canin sıkılmıs ben oyunu yapaman saygisizlik yapin demiyorum ama bedavasi varkende millete parasiz yapilamiyor gibi yanlis bilgiler vermiyorum ayni seyi tekrar tekrar yazdiriyorsuz gereksiz seyler yazma diyorsun ama senin yazdiklarindan 1tane gerekli bisey göremiyorum yorum kalabaligindan baska bisey degilsin

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş orada dediğim tek şey minecraftin kendi launcherından oyuna premiumsuz giremezsindi bütün bu olayi başlatan sendin