play.EsirOyuncu.com >|< Efsane Geri Döndü! >|< 18 Rütbe >|< Farklı Büyü Sistemi >|< Özel Edit >|< BOSS >|< G. Event >|< Duel Sistemi >|<

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sağlam sunucu.
Not: Karides Kafalar Bum

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Tasarım göz alıcı, başarılar dilerim.

TarafsızYorumcu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servere ilk başladığım zamanlar +13'ü geçmiyordu oyuncu sayısı, Silofide oyundaydı ona sormuştum bu kadar kaliteli sistemleriniz var insanın oynadıkça oynayası geliyor ama yeterli user sayınız yok o da zamanla hakketiğimiz yere ulaşacağız demişti ben bu sözü öyle geçiştirmelik söylediğini sanmıştım ama doğru çıktı server +50 yi geçmişti gün geçtikçede gelişen serversiniz, sistemleriniz gayet güzel, büyü sisteminden bahsetme gereği duymuyorum harika, başarılar

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sağlam sunucu.
Not: Karides Kafalar Bum
Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum.
Tasarım göz alıcı, başarılar dilerim.
Sizin gibi forum yetkilisi beğendiyse demekki birşeyler başarmışızdır :):asık: Teşekkürler..
Servere ilk başladığım zamanlar +13'ü geçmiyordu oyuncu sayısı, Silofide oyundaydı ona sormuştum bu kadar kaliteli sistemleriniz var insanın oynadıkça oynayası geliyor ama yeterli user sayınız yok o da zamanla hakketiğimiz yere ulaşacağız demişti ben bu sözü öyle geçiştirmelik söylediğini sanmıştım ama doğru çıktı server +50 yi geçmişti gün geçtikçede gelişen serversiniz, sistemleriniz gayet güzel, büyü sisteminden bahsetme gereği duymuyorum harika, başarılar
Evet oyuncularımıza değer verdiğimiz için kazanıyoruz, günden güne reklamlarımızı forumlar vs vs. yerlerde artırmaktayız sunucumuzun ilk 1 ay düşük onlineye sahip olmasının sebeplerinden bir tanesi düzenin tam oturmamasıdır. VIP alıp bize destek çıkan oyuncularımız sayesinde şu an 4 aylık kira ödenmiş vaziyette. Sunumuz 1 online olsa bile açık kalacak. Çok iyi projeler ile sunucumuzun devamlılığını ilerletme peşindeyiz.. Tekrardan değerli yorumun için teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim :aşık:

Güncellemeler

* /jackpot eklendi

132451

132452

* /duello sistemi tekrardan güncellenip eklendi!
* /trade yani (takas) plugini eklendi!
* Spartan Anti Cheat plugini satın alındı optimize edilmiş ayarları hile entegre edildi.
* Anti Cheat satın alındı artık Vape Clientlerin sonu geldi :D

⇝ Sunucu ip adresimiz : mc.esiroyuncu.com

Son düzenleme:

caliente

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
serveri oynamanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum adminin kayırdıgı adamlar var onlara item destegi veriyor vs attıgı kişileri killeyip kontrole almadan muteleyip jaile atıyor dcden engelliyorlar oynayanlar zaten kısa sürede farkına varıp serveri bırakacaktır 1 2 aya kalmaz serverinizde oyuncu kalmıcak.

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
serveri oynamanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum adminin kayırdıgı adamlar var onlara item destegi veriyor vs attıgı kişileri killeyip kontrole almadan muteleyip jaile atıyor dcden engelliyorlar oynayanlar zaten kısa sürede farkına varıp serveri bırakacaktır 1 2 aya kalmaz serverinizde oyuncu kalmıcak.
Elinizde herhangi bir kanıt olmadan konuyu baltalamanız :hmm1: Herkese aynı eşitlikle davranıyoruz ister VIP ister Rehber hileye affımız yok bolca jail bolca ban atıyoruz tekrardan yorumunuz için teşekkür ederim iyi forumlar dilerim.

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
EsirOyuncu - Coleries:

141605
-
141606

141611
-
141610

Sol taraftaki görüntüler, sizin sunucunuza ait sağ taraftaki görüntüler bizim sunucumuza ait. Gözüme çarpan kısımlar buralar oldu.

Ayrıca sunucunuzda kullandığınız faction haritası ColeriesNetwork'e aittir. Haritayı izinsiz kullanmanız hoş değil.

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Güzel sunucu. Başarılar.