Merhabalar önemli bir kaç plugin soracağım yardım ederseniz sevinirim

dellen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar arkadaşlar günlerdir araştırıyorum, bir türlü bulamadım.
Aradığım şeyi açıklayayayım:

Survival serverda bir claim sistemi arıyorum bu sistemde 10x10 (büyüklüğünü ayarlayabileceğim) büyüklüğünde, 10x10 lık bir alanı baz alalım.
Bu alana claim atıp belli bir oyun parası ödeyerek 1 ay veya 2 aylığına kiralayacak son bir haftada süresini uzatabilecek. Claim süresi dolduğunda chatten belirtecek gibi bir claim sistemi bu sistem bana çok lazım yardımlarınızı esirgemeyin lütfen..

Bir diğer soracağım plugun ise spawner sistemi. Kuracağım serverda doğada bulunan spawnerler oyuncu yaklaşınca kendi kendine yok olucak fakat, diğer oyunculardan satın almış veya belli bi şekilde (kutulardan cıkanvs) spawnere sahipse yukarıdaki claim bulunan yere spawnerlerini koyabilecek.

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
1-https://www.spigotmc.org/resources/areashop.2991/
2-Pek mantıklı bir fikir değil. Pluginin onu tespit edebilmesi için sürekli tarama yapması gerekiyor buda spawner başı lag demek. Böyle bir plugin olduğunu düşünmüyorum, böyle bir plugin yapmak da zahmetli ve kullanışsız olur. Siz farklı bir şey düşünün.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Bu eklenti chunkları claim'lemenize yarıyor(1 chunk 16x16 boyutundadır) ücret ve süre olayı olması lazım.

dellen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1-https://www.spigotmc.org/resources/areashop.2991/
2-Pek mantıklı bir fikir değil. Pluginin onu tespit edebilmesi için sürekli tarama yapması gerekiyor buda spawner başı lag demek. Böyle bir plugin olduğunu düşünmüyorum, böyle bir plugin yapmak da zahmetli ve kullanışsız olur. Siz farklı bir şey düşünün.
1-bu tam aradığım şey olduguna emin değilim. daha çok pazar market villa tarzı yer satmak için yapılmış sanırım. benim istediğim şey ise tüm dünyayı eşit parsellere bölerek o bölgeleri kiralayıp claim atması.
2- peki doğadaki spawnerlara yaklaşınca kırılan plugin biliyor musunuz ?

Bu eklenti chunkları claim'lemenize yarıyor(1 chunk 16x16 boyutundadır) ücret ve süre olayı olması lazım.
çok teşekkür ederim deneyeceğim ama sanırım süre ve ücret olayı yok gibi duruyor vaultla bi ilişkisi yok sanırım ama yinede deneyeceğim.
birde bu claim sistemine 2. sorduğum pluginle bağdaştırabilir miyiz ve öyle bir plugin biliyor musunuz