Lol İçin Hangi Mouse Uygun

tutan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam Arkadaşlar;

Uzun süredir sadece LoL oynuyorum. Mouse'um bozulduğundan dolayı, yeni bir mouse almak istiyorum. Öğrenci olduğumdan dolayı çok fazla bütçem yok. Logitech ve Stealseries arasında seçim yapamıyorum. Razer'de güzel ama çok pahalı. Aşağıda ki mouselar dışında bana önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir mouse var mı? Sadece LoL oynuyorum.

Forum'a yeni geldim. Şimdiden teşekkürler herkese.

http://odaneydi.com/en-iyi-oyuncu-mouselari/

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Hızlı ve dayanıklı bir mouse seçmen yeterli, dediğim kriterlere göre uygun fiyatlı bir mouse bulabileceğine eminim.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
league of legends oynuyorsun sence kullandığın farenin çok bir faydası olacak mı? bilgisayarcılardan maks 40 liraya cillop gibi bir fare alabilirsin...

FFHD

En iyi cevaplar
21
league of legends oynuyorsun sence kullandığın farenin çok bir faydası olacak mı? bilgisayarcılardan maks 40 liraya cillop gibi bir fare alabilirsin...
Oluyor aslında, çok fazla tık yapıyorsun ve dayanıklı olması şart. Ayrıca hızlı reaksiyon gösterdiğin zaman mouse'un hızlı olması gerek.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Kendim iki mouse'u da kullanmadım ancak arkadaşlarımda olan Logitech mouseların tekerlekleri hep sapıtmış durumda. (İleri yapıyorsun geri gidiyor vb.)
Sırf buna dayanarak SteelSeries marka bir mouse almanı öneririm. Ancak başka bir dayanağım yok.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oluyor aslında, çok fazla tık yapıyorsun ve dayanıklı olması şart. Ayrıca hızlı reaksiyon gösterdiğin zaman mouse'un hızlı olması gerek.
hertz ile alakalı o. her farede bu ayar olmaz alt tarafı tık yapıyorsun default casper fare kullansan bile zararı olmaz. sadece lol için razer, ss ya da logitech alınmaz

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
cs:go mu oynuyoruz farenin hızı ne alaka şimdi? millete boşa para harcatmaya çalışıyorsun hocam

FFHD

En iyi cevaplar
21
cs:go mu oynuyoruz farenin hızı ne alaka şimdi? millete boşa para harcatmaya çalışıyorsun hocam
Hızı ne mi alaka, hiç oynamadın mı LoL? Küçücük bir takılma ya da yavaşlık ölmene sebep olabiliyor.

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Bu meseleyi anlamıyorum benim üniversitede aynı bu şekilde tonlarca arkadaş var.
Oğlan 500 lira öğrenci kredisiyle geçiniyor ama gidip 420 liraya bir tane kulaklık alıyor
3 ay para harcamayıp klavye mouse alıyor. Sırf o ekipmanlarla oynamak için.
Bir tek ben mi paranızın daha güzel yerlere harcamanız gerektiğini düşünüyorum
Aynı şekilde oyuna para yatıranlarda öyle, 100 lira para yatırdın kostüm alıyorsun, aldın, o kostümle oynuyorsun, bu kadar mı? Noldu şimdi?

Bu konuyu açana tavsiyem şudur, 500 liralık mouse, cüzdanının içindekiler dışında hiçbir şey değiştirmeyecek. 30 liraya bir mouse al üstüne bir güzel iskender ye, yemek ye. Sana daha çok şey katacaktır.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu meseleyi anlamıyorum benim üniversitede aynı bu şekilde tonlarca arkadaş var.
Oğlan 500 lira öğrenci kredisiyle geçiniyor ama gidip 420 liraya bir tane kulaklık alıyor
3 ay para harcamayıp klavye mouse alıyor. Sırf o ekipmanlarla oynamak için.
Bir tek ben mi paranızın daha güzel yerlere harcamanız gerektiğini düşünüyorum
Aynı şekilde oyuna para yatıranlarda öyle, 100 lira para yatırdın kostüm alıyorsun, aldın, o kostümle oynuyorsun, bu kadar mı? Noldu şimdi?

Bu konuyu açana tavsiyem şudur, 500 liralık mouse, cüzdanının içindekiler dışında hiçbir şey değiştirmeyecek. 30 liraya bir mouse al üstüne bir güzel iskender ye, yemek ye. Sana daha çok şey katacaktır.
30 tllik bir fare herhangi bir oyuncu elinde en fazla 1 hafta dayanır. bir kere al bin defa kullan. çok yanlış bir yaklaşımda bulunuyorsun

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
30 liralık farem var 8 sene oldu? Bir kere aldım milyon defa kullandım?
bu başarılı işlemmi csgo, pubg gibi hız isteyen oyunlarda da yapabilir misin merak ettim. milyonlarca dolar değerinde olan oyun firmalarının fareleri onlarca ödül alıyor ve onlara nasıl oluyorsa gereksiz diyebiliyorsun

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SMX-R13 hızlı tıklar için gayet sağlam bir cihaz ve en az 2-3 yıl işini görebilir.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bu başarılı işlemmi csgo, pubg gibi hız isteyen oyunlarda da yapabilir misin merak ettim. milyonlarca dolar değerinde olan oyun firmalarının fareleri onlarca ödül alıyor ve onlara nasıl oluyorsa gereksiz diyebiliyorsun
Milyonlarca dolar değerindeki firmalar acaba nasıl o kadar büyüdü. Millete dpı ayarı bilmem ne ayarı diye diye inanılmaz yüksek fiyattan fare satıyorlar. Benimde aynen 30 liralık bir farem var çok da rahat her türlü oyunda kullanabiliyorum.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Milyonlarca dolar değerindeki firmalar acaba nasıl o kadar büyüdü. Millete dpı ayarı bilmem ne ayarı diye diye inanılmaz yüksek fiyattan fare satıyorlar. Benimde aynen 30 liralık bir farem var çok da rahat her türlü oyunda kullanabiliyorum.
dpi'nin veya fare hertz değerlerinin işe yaramadığının düşünmenin tek sebebi kaliteli bir fare kullanmamış olmandan kaynaklanıyor olabilir mi? bence evet. o zaman espor takımları* enayi olmalı çünkü böyle ürünler kullanıyorlar