The Witcher

mrbbenAslı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aranızda The Witcher izleyen var mı brolar eğer varsa 1-2 spoi versin beğenirsem izlicem

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Beğenmeyeceğimi düşünerekten başlayıp sezon finalına kadar seve seve izledim gerçekten. Daha önce Game of Thrones gibi yapımlar izlediysen bu diziyi de beğenirsin diye düşünüyorum.

Sevdiğim sahnelerden birini atmak istiyorum:

mrbbenAslı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beğenmeyeceğimi düşünerekten başlayıp sezon finalına kadar seve seve izledim gerçekten. Daha önce Game of Thrones gibi yapımlar izlediysen bu diziyi de beğenirsin diye düşünüyorum.

Sevdiğim sahnelerden birini atmak istiyorum:
Teşekkürleerrr

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Cast açısından kötü olan bir yapım. Eğer oyunları oynadıysan veya kitapları okuduysan dediğimi anlayabilirsin. Geralt ve Dandelion karakterleri dışında diğer karakterler kitapta ve oyunda betimlenen tiplemelere benzememekte. Koskoca Brokilon'un orman perilerini bile sırf pozitif ayrımcılık adı altında siyah ırk yapmışlar, aynı durum elfler için de geçerli.

Bunun dışında hikaye ve işleyiş açısından çok güzel bir dizi.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Hiçbir oyununu oynamadan ve kitabını okumadan izledim. O yüzden olayı kavramam biraz zaman aldı ama ilk 2 bölümden sonra baya beğendim. Genelde hakkında hiçbir şey bilmediğim bir diziyi veya filmi izlemeyi sevmem.