SURVIVAL'IN EN İYİSİ BURADA! | +220 AKTİF OYUNCU | 64 GB RAM | Türkiye Lokasyon! - Play.RoyalCraftTR.com

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survival deneyimini yaşayabileceğiniz saçma sapan sistemleri olmayan güzel bir sunucu mutlaka herkesin oynamasını tavsiye ederim.​

OEmirB059

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gerçekten harika bir survival ve sunucu lag yok ping yok. Royalcraft ekibi olarak sizlere çok daha iyi oyun oynamayı amaçlıyoruz (lagsız,pingsiz,kasmasız). Server a gelip sadece survival değil opfaction, skyblock ve çok yakında aktif olacak opskyblock ile daha çok eğlenebilirsiniz. İyi oyunlar dilerim.

RoyalCraftTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Survival deneyimini yaşayabileceğiniz saçma sapan sistemleri olmayan güzel bir sunucu mutlaka herkesin oynamasını tavsiye ederim.​
:D Düşünmeden girin derim çok sade ve çok güzel olmuş Eline sağlık
Düşünmeden girin çok sade ve muhteşem bir sunucu. Sunucu düşmüyor , özellikle de yetkili ekibi çok ilgili kesinlikle girin deneyin
Güzel bir sunucuya benziyor. Zaten RoyalCraft kalitesi belli ediyor kendisini. Başarılar.
Başarılı ve kaliteli bir sunucu , kesinlikle gelip denemenizi isterim.
Gerçekten harika bir survival ve sunucu lag yok ping yok. Royalcraft ekibi olarak sizlere çok daha iyi oyun oynamayı amaçlıyoruz (lagsız,pingsiz,kasmasız). Server a gelip sadece survival değil opfaction, skyblock ve çok yakında aktif olacak opskyblock ile daha çok eğlenebilirsiniz. İyi oyunlar dilerim.
Mükemmel bir sunucu başarılarının devamını diliyorum. Hem skyblock olsun hem survival muhteşem.
Yorumlarınız için teşekkürler :)

ZoneSsBey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kurucu adaletli birisi olarak kalsaydı bu sunucuya yıllarımı verirdim ama o sunucuda oynayan 1 oyuncuyu bile haketmiyor .
Ben kısaca "Taha" diyim mesaj yerine ulaşır kolay gelsin

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kurucu adaletli birisi olarak kalsaydı bu sunucuya yıllarımı verirdim ama o sunucuda oynayan 1 oyuncuyu bile haketmiyor .
Ben kısaca "Taha" diyim mesaj yerine ulaşır kolay gelsin
154577

İstediğin yetkiye ulaşamadın diye sunucu adaletsiz olmuyor. Benim yaptığım işte neyi hak edip neyi hak etmediğime sen karar vermiyorsun, bu yorumunu yaşına ve istediğin yetkiye ulaşamamanın verdiği hırsına yenik düşmene veriyorum. Beğenmediğin için teşekkürler ayrıca.​

ZoneSsBey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ekli dosyayı görüntüle 154577

İstediğin yetkiye ulaşamadın diye sunucu adaletsiz olmuyor. Benim yaptığım işte neyi hak edip neyi hak etmediğime sen karar vermiyorsun, bu yorumunu yaşına ve istediğin yetkiye ulaşamamanın verdiği hırsına yenik düşmene veriyorum. Beğenmediğin için teşekkürler ayrıca.​
Sunucuyu hala beğeniyorum başarılı ama sadece senin eskiden yaptığın hataları çok düzeltmeye calıstım sen yinede dikine gittin ben hakketiğim yetkide olmak istedim ama sen yanlış yaptın neyse başarılar dilerim .

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu hala beğeniyorum başarılı ama sadece senin eskiden yaptığın hataları çok düzeltmeye calıstım sen yinede dikine gittin ben hakketiğim yetkide olmak istedim ama sen yanlış yaptın neyse başarılar dilerim .
Yanlış olan bir şey yok tercih var. Seni yetkili olarak tercih etmemiş olmamız yanlış yaptığımız anlamına gelmemektedir. Ayrıca hatırlatmak isterim burası sohbet yeri değil tanıtım konusudur bundan sonraki göndereceğin mesajlara cevap vermeyeceğim.