minecraft 1.16.3 survival ekiimize katılın

malfortdc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
boş yapadan olya geliyim biz 4 kişlik bir ekibiz suncumuzda çok yer yok yaş sınırı mod yok suncumuz her zaman açık olmadıgından dolayı bana discord hesabınzı yazın ama yinede ben size suncunuz ip adresini veryim
kankalarlasurvivalda.aternos.me

İP ADRESİNİ YAZARAK SUNCUMUZA KATILABİLİRSİNİZ NOT-SÜRÜM 1.16.3 benim dc hesabım şurda-malforrtdv#1829 katılırsanız sevinirim suncumuz 20 kişilik yeterli oldugunu düşünüyorum yer kalmaza artırım düz vanilya yapmicaz ooyunu bozamdan eklentiler eklicez çok fazla argo kulanırsanız banlanırsın pvp yok ayrıca discordan aktif olun gelirseniz sevinirim

Son düzenleme:

BurakMC5545

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
boş yapadan olya geliyim biz 4 kişlik bir ekibiz suncumuzda çok yer yok yaş sınırı mod yok suncumuz her zaman açık olmadıgından dolayı bana discord hesabınzı yazın ama yinede ben size suncunuz ip adresini veryim KATILTAVSANN.aternos.me İP ADRESİNİ YAZARAK SUNCUMUZA KATILABİLİRSİNİZ NOT-SÜRÜM 1.16.3 benim dc hesabım şurda-malforrtdv#1829 katılırsanız sevinirim suncumuz 20 kişilik yeterli oldugunu düşünüyorum yer kalmaza artırım düz vanilya yapmicaz ooyunu bozamdan eklentiler eklicez çok fazla argo kulanırsanız banlanırsın pvp serbest ayrıca discordan aktif olun gelirseniz sevinirim
XXXBURAKXXX#8755
Sanada istek attım

peRfeKt

bruh moment
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
kişi sayısını artırmayın(4 kişi ideal) eklenti olunca üstüne fazla kişi olunca aşırı lag giriyor