Davet ReapeR - [+27.000 Üye] - Discord Türkiye'nin En Büyük Anime & Sohbet & Eğlence Topluluğu [5. YIL]

_Alecks_1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1630514432670.png

Hmm evet. Biz ederiz uyarı alınır fakat leader staff istediği gibi küfredebiliyor.

Yani yetkili-arkadaş arasında hala bi kural bozukluğu var. Yani 14K olsada hala yetkililer pek kuralları uyuyor gibi gelmedi.

Bunun dışında hani Pek moderatör gelip nasılsın demiyor. herkes genshin falan... Yani Moderatörlerinde pek sosyalleştiğini sanmıyorum.
İlk bi gelirsiniz... Sonrada ignorelenirsiniz. Büyük comminitylerinde durumu bu.
Anime sohbeti dışında dediğim gibi sosyalleşmeniz zor. Sadece anime konusunda bi aktiflik var fakat herkes basit türden olduğundan hep aynı animelerden bahsediyor. Yani mesela jojo desen birisi sana ordan kötü anime dicek... Sonra bi random şekilde jojocu çıkıp kavga çıkıcak...

Bi sohbet et. 5-10 Dakka takıl çık sunucusu. Hem o kadar fazla moderatör vb olsada Herkes rahatsız etmeyinde... Adam scam bir sitesi atıcak kimsenin umrunda deyil.

Yok. Büyük comminitylere katılınmaz. Bilginiz olsun.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 202239
Hmm evet. Biz ederiz uyarı alınır fakat leader staff istediği gibi küfredebiliyor.

Yani yetkili-arkadaş arasında hala bi kural bozukluğu var. Yani 14K olsada hala yetkililer pek kuralları uyuyor gibi gelmedi.

Bunun dışında hani Pek moderatör gelip nasılsın demiyor. herkes genshin falan... Yani Moderatörlerinde pek sosyalleştiğini sanmıyorum.
İlk bi gelirsiniz... Sonrada ignorelenirsiniz. Büyük comminitylerinde durumu bu.
Anime sohbeti dışında dediğim gibi sosyalleşmeniz zor. Sadece anime konusunda bi aktiflik var fakat herkes basit türden olduğundan hep aynı animelerden bahsediyor. Yani mesela jojo desen birisi sana ordan kötü anime dicek... Sonra bi random şekilde jojocu çıkıp kavga çıkıcak...

Bi sohbet et. 5-10 Dakka takıl çık sunucusu. Hem o kadar fazla moderatör vb olsada Herkes rahatsız etmeyinde... Adam scam bir sitesi atıcak kimsenin umrunda deyil.

Selam dostum,

Öncelikle gördüğüm kadarıyla sunucuyu yeterince incelememiş gibisin. Sunucumuzda büyük bir küfür filtresi mevcuttur ve herhangi bir üyenin veya yetkilinin küfür etmesi yasaktır. Bu atmış olduğun SS'de ne yazmış bilmiyorum fakat sohbet etmiş olduğu kişi kendisinin yakın arkadaşı ve SS'te arkadaşı kendisine köle olarak hitap ediyor. Aralarında geçen basit bir diyalog dahi olsa filtremde yer almayan ingilizce bir küfür yazıyor. Bu kadar basit bir kelimeyi 20 milyondan fazla mesaj atılmış bir sunucuda bir sefer denk gelip bunu buraya sunucuyu baltalamak amaçlı yazıyor olmanız da ayrı bir ironi.

ve elbette yetkililerimin üyelere saygısızlık yapması ve kural ihlal ediyor olması kesinlikle yasak. Bu konuyla ilgili destek talebi oluşturma sistemimiz var. Madem ki siz bu konudan şikayetçisiniz neden gelip destek talebi oluşturup bunu bize bildirmediniz?

Moderator pek gelip de naber nasılsın demiyor demişsin. Sen yetkililerimin atmış olduğu mesaj sayılarından haberin var mı? Her hafta ortalama 2.000 - 4.000 üzeri mesaj atıyorlar ve günlerinin büyük bir çoğunluğunu burada geçiriyorlar. Her üyeyle sohbet edip hal hatır sorup yardımcı olmaya çalışıyorlar fakat amacınız baltalamak olduğu için sunucuya bir sefer uğrayıp sadece "sa" yazıp tekrar dönüş yapmayan diğer binlerce üyeden birisi gibi görünüyorsunuz. Yetkililer bıçak zoruyla sizin ağzınızı açamazlar maalesef.

Genshin sohbetinden bahsetmişsin. Genshin için ayrı 3 adet farklı yazı kanalımız var. İncelediniz mi bilmiyorum ama her gün kendim sunucuma göz atıyor olmama rağmen arada genel sohbette konuştukları konu Genshin'e denk geldiğinde 2 diyaloğun ardından Genshin sohbet kanallarına yönlendiriliyorlar.

Anime sohbetinden bahsetmişsin, konu başlığında "Türkiyenin en büyük anime sohbet sunucusu" yazıyor. tabii ki de genel sohbete anime sohbeti yapmayı isteyen üyeler gelecek. Anime sohbet kanalına mesaj atılmadığı vakitlerde hızlı cevap alabilmek için üyeler genel sohbete uğruyor ve yine yetkililer ellerinden geldiğince anime sohbete yönlendirip orada cevap veriyor.

LÜTFEN VE LÜTFEN yetkililere bir yapay zekaymış robotmuş muamelesi yapmayın. Bu insanlar 5 kuruş para kazanmadan burada bütün günlerini geçirip sizlere yardımcı olup ellerinden geleni yapıyorken açıklarını arayıp duruyor olmanız inanılmaz gerçekten.

FinixOG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Türkiye'nin en büyük Anime topluluklarından biri olan ReapeR'a hoş geldiniz. Topluluğumuz 25 Şubat 2019 tarihinde kurulmuş olup 2019 Kasım ayı itibariyle herkese açık hale getirilmiştir. Kısa sürede Discord platformunda Anime kitlesine hitap eden en büyük Türk sunucularından biri haline gelmeyi başardık.

İstatistiklerimiz;

Günlük;

Haftalık;
Aylık;
Topluluğun kuruluş amacı;

ReapeR tarafımca 2019 yılının başlarında Anime izleyen insanların tek çatı altında toplanıp animeler hakkında teoriler üretip, öneriler alıp, beraber oyun oynayıp eğlenebileceği bir topluluk olması amacıyla kurulmuştur. Anime izleyen insanlar günümüzde Türk toplumunun bazı kesimlerince hor görülmekte zevkleri yüzünden dışlanmaktadır. Topluluğu kurmadan önce uzun bir süre Discord platformunda, Discord sunucularında zaman geçirdim. Tanıştığım insanların düşünce yapıları genellikle animeye karşı ön yargılı ve dışlayıcı şekildeydi. Anime izlemek bir suçmuş gibi lanse ediliyordu. Ben de insanların bu ön yargılarını kırabilmek ve Anime kültürünü Türk toplumuna doğru ve düzgün bir şekilde tanıtmayı istedim. Bu topluluğa animeye karşı büyük ön yargılar ile katılıp sonrasında düşüncelerinin yanlış olduğunu kabul eden birçok insan katıldı.

Sohbet ile ilgili bilgilendirme;

Sohbetimizde açıldığı günden itibaren bugüne kadar 3 milyonu geçkin mesaj atılmış bulunmaktadır. Yer yer boş sohbet yer yer eğitici öğretici bilgilendirici sohbetler döner. Katıldığınız zaman sizi yetkili ekibi ve sohbetteki üyeler sıcakkanlı bir şekilde karşılayacak ve alışabilmeniz için sizinle sohbet edecektir. Kurallara uyduğunuz sürece eğlencenin bol olduğu ve yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayabileceğiniz bir topluluk karşınızda.​

Not; tabii ki de animeler japon çizim sanatıyla yapılmış çizgi filmlerdir bunu herkes biliyor değil mi :(

Sunucu ile ilgili görseller ve bilgiler

Kurallarımız;

Rol Bilgilendirme;

Eğlence Kanallarımız;
Sohbet leveli ve üye davet avantajları;

SSS - Sık Sorulan Sorular;
Topluluk hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için aşağıdaki davet linkimizden sunucuya katılıp bilgilendirme kanalımızı inceleyebilirsiniz.

KATILMAK İÇİN BURAYA VEYA ALTTAKİ DİSCORD LOGOSUNA TIKLAYINIZ
Ekli dosyayı görüntüle 180410
Efsane Dc sunucus

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Ekli dosyayı görüntüle 202239

katılıyorum bende gereksiz ban yedim !!!!!

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Anime is mu life grubu geldi aklıma ya...

Gözümde canlanır koskoca mazi

ByAkilli

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Anime deyince bir geri çekiliyorum.
Hiç sevmem.

TayC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Anime is mu life grubu geldi aklıma ya...

Burada Gözümde canlanır koskoca mazi
Grubun "Anime is my life..." şarkısındaki bu satırlar, anime izlemeye ilk başladığım zamanlara özlem duymamı sağlıyor

Son düzenleme:

RedLegendary

Marangoz
En iyi cevaplar
1
alanında rakipsiz diyebiliriz..
Konuyu dağıtacak ama merak ediyorum. Bu mesaj niye hep bugün yazılmış görünüyor? Bu arkadaşın başka bir mesajı daha böyle. Yeni diye bu konuya geliyorum hep. :hmm1:

Sunucuya da güzel diyelim tamamen alakasız olmasın. :demi: