Mod yükleyemiyorum :(

_ConnorKenwa_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben 2 yıldır minecraft oynuyorum ama hiç mod yüklemiş değilim modu winrar dosyası olarak mods klasörüne at dediler yaptım olmadı modu minecraft.jar dosyasına at dediler yaptım olmadı modloaderi minecraft.jar dosyasına at ondan sonra mods klasörüne at dediler yine olmadı yardım edin :(

_ConnorKenwa_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
.minecraft dosyasının içindekini diyorsan mods diye bir klasör var

Craftkolik43

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bende öyle bi klasör yok :( bendede sendeki dert var .bende mod yükleyemiyorum :(

berkan_754

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forge kurunca zaten mods diye klasör oluşuyor.internette bir sürü kurulum videosu bulabilirsin ama sen forgeyi minecraft.jar ın içine at ve meta
İnf i sil. Zaten doğru kurmuşsan mods klasörü oluşacaktır.Modu direk olarak oraya atacaksın.bende çok zahmet çektim mod kurmak için ama artık anladım

berkay692009

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
lanmarn böle konuşmaya hakkın yok, mod kullanmamış bilgi istio sadece META-INF yi sil diebilirsin

ecasxlre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş ben skydaz üzerinden yüklüyorum hiçbir şeyle uğraşmadan yükleniyor.

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hazır mod paketleri var tavsiye ederim veya skydaz var oradan indirebilirsin yardıma ihtiyacın olursa çekinmeden bana söyleyebilirsin

_ConnorKenwa_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeş ben skydaz üzerinden yüklüyorum hiçbir şeyle uğraşmadan yükleniyor.
bende skydazdan toomuch tnt modunu indirmeye çalıştım ilk önce modlader 1.4.7 yi minecraft.jarın içine attım sonra winrar klasörü olarak mods dosyasına attım ama olmuyor

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
yaa skydazdan forgeli bir mod indirdiğimde fml needs some tasks dio ve error verio yardımlarınızı bekliyorum :(

_ConnorKenwa_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Forge kurunca zaten mods diye klasör oluşuyor.internette bir sürü kurulum videosu bulabilirsin ama sen forgeyi minecraft.jar ın içine at ve meta
İnf i sil. Zaten doğru kurmuşsan mods klasörü oluşacaktır.Modu direk olarak oraya atacaksın.bende çok zahmet çektim mod kurmak için ama artık anladım
mümkünse link koyabilirmisin iyi bir videoya hep ergenler çekmiş hazzetmedim videolardan :D