Sürekli açık kalana server açmak istiyorum

tuna9898

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben 7/24 açık kalan bir server açmak istiyorum.Port açmasını falan biliyorum ama o da sürekli açık kalmıyor.Pcyi açık tutmak gerekiyor.Öbür host alayım deseniz çok pahalı.Bana ücretsiz sürekli açık kalan server açma varsa yardım edebilirmisiniz?
Eğer onun sayesinde sürekli açık kalan sv açabilirsem o kisiye serverde moderatörlük vereceğim.

Not:Nasıl yapıldağınıda söyleyin.Sadece site vermeyin.

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kimse başkasının serverini kolay kolay açık tutmaz. Hadi açık tutacak diyelim. Bırak modluğu, Kuruculuk yetkisi vermen lazım. Modluk versen bile server dosyaları adamın elinde olacağı için hiçbir müdahale yapamazsın ve adam istediğini yapar. Sen de buna karşı çıkarsın ve aranızda bir çatışma çıkar. Sonra da mutlu son :)

BrownCheel

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kimse başkasının serverini kolay kolay açık tutmaz. Hadi açık tutacak diyelim. Bırak modluğu, Kuruculuk yetkisi vermen lazım. Modluk versen bile server dosyaları adamın elinde olacağı için hiçbir müdahale yapamazsın ve adam istediğini yapar. Sen de buna karşı çıkarsın ve aranızda bir çatışma çıkar. Sonra da mutlu son :)
Ahahaha bu iyidi :)

tuna9898

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bir serverde wg cilik yapmak istiyorum.Yani yardımcılık bile yapabilirim.Diyorlar hiçbir yerde yardımcılık yaptınmı.Hayır diyorum daha ilk olcak diyorum.Direk by diyolar.Yada yaşım 13 diyorum by diyorlar ben napim :D Herseyden anlıyorum plugin olarak.

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gel benim, daha doğrusu bizim serverde çalış. Ne dersin? :) Benim için acemi olmak ya da ilk kez yapmak önemli değil. Hele hele yaş hiç önemli değil. Önemli olan yardım etmek :)

tuna9898

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Olur ben çıkıyorum.Ama hafta sonları girebilriim tmm mı? Olurmu? Hızlı cevap :D

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Farketmez. Onu bir şekilde ayarlarız. :)

Bu arada, arkadaşlarımızdan benim serverde çalışmak isteyenler varsa bana bildirsinler. Çalışacak adam arıyorum. Hafta sonu hafta içi, gece gündüz, yaş, acemilik önemli değil. Bana adam gibi çalışacak ve yardım edecek adam lazım. :)
Edit: skype kullanmıyorum. Bana en yakın buradan ulaşabilirsin :)

tuna9898

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Cok Tesekkur ederim.Simdi telden giriyorum yatcam hadi gorusuruz. Ara sira mesajlarina bak oradan sana mesaj atarim.oyundaki adim tuna9898 server acilinca mesajdan atabilirmisin tekrar saol. Msajlara bakmayi unutma :)

tuna9898

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Iste senin gibiler oldukca bizim gibi küçükler yararli oluyor sizlere . Tekrardan tsk ederm.
Ve server surekli acik kaliyormu ?

tuna9898

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Portlumu ? Yani host deil diimi ? Hni surekli acik kalan deil dimi ve ne kadar kisi var mrk ettim :)