LevelTRden premium alanlar bi baksın :)

UgurKygsz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar leveltr.com üzerinden minecraft premium almayı düşünüyorum ama ordan alınan hesaplar kapanıyomuş diye duydum alan varsa bilgi verebilirmi :)

Not: ben düzgünce leveltr ile ilgili bir soru sordum çoğu kişi minecraft'ın kendi sitesinden al diyecek onu bende biliyorum kredi kartım yok ve ailem izin vermiyor onun için sadece bilgisi olan cevap yazsın

Oğuzalp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
öyle bir sorun yok aldım ben kullanıyorum gayet. gift code vermiyorlar artık sorun çıkmaz bence. ama tabikide en güvenilir site minecraft.net olacaktır.

SagopaKajmer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Nasıl alınıyo bu ? Bedavaya ? Level dergisinden mi çıkıyo ?

Oğuzalp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
98 lira falan ödemedim ben :D 60 lira ödedim o kadar abartmaya gerek yok :D telefonla aldıysan belki olur o kadar

UgurKygsz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
telefonla alıcaktım ama vazgeçtim kredi kartıyla mnecraft.netten aldım en iyisi :)

Mini-craft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Orjinal oyun sadece skin değiştirmek içinmi yoksa başka faydaları varmı belki bende alırım .

UgurKygsz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Orjinal oyun sadece skin değiştirmek içinmi yoksa başka faydaları varmı belki bende alırım .
hem skin değiştirme premium serverlar oluyo videolarını izlediysen hunger games [açlık oyunları] , minez , skyblock filan bunlar gibi crackli serverlarda var ama orjinalinin yerini tutmuyo :)

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
hem skin değiştirme premium serverlar oluyo videolarını izlediysen hunger games [açlık oyunları] , minez , skyblock filan bunlar gibi crackli serverlarda var ama orjinalinin yerini tutmuyo :)
o dediğin sadece yabancı serverlerde oluyor.
yani istesende premium hunger games Türk serveri bulamazsın :)
yada minez yada skyblock...
zaten türkiyede minecraft serverlerine ilgi az premium olanlarda az server sahipleri premiumlu açsa zaten servere gircek kimse kalmaz :'/

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ayrıca korsandada skin kullanabiliryorsun :=()
forever korsan :)

Mini-craft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Benim şu an girdiğim serverde hunger games var :) türk serveri . Ama skin değiştirmek gerçekten güzel olurdu . Eğer ilk başta bilseydim isim yazarak değiştirildiğini kayıt olduğum serverlere premium isimleriyle kaydolurdum . Ama ne yazık ki normal bir isimle kaydoldum servere ve korsan oynadığım için skin değiştiremiyorum bıktım artık hep steve olmaktan :p Ama skin değiştirmek için de 40 lira verilirmiymiş :embarassed:

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim şu an girdiğim serverde hunger games var :) türk serveri . Ama skin değiştirmek gerçekten güzel olurdu . Eğer ilk başta bilseydim isim yazarak değiştirildiğini kayıt olduğum serverlere premium isimleriyle kaydolurdum . Ama ne yazık ki normal bir isimle kaydoldum servere ve korsan oynadığım için skin değiştiremiyorum bıktım artık hep steve olmaktan :p Ama skin değiştirmek için de 40 lira verilirmiymiş :embarassed:
zaten sadece korsanlarda ve premiumlarda skin değiştirirsin :)
bende deneyimli bir korsanım ordan biliyorum :)
arrgg :)
kılıçlı mılıçlı bi skinim var çok güzel mavi gözlü sarı saçlı :)