Yardım Minecraft Gece Görüşü ve Görünmezlik İksiri Yapımı (?)

Yurei-san

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar internette aradım fakat bulamadım görünmezlik iksiri ve gece görüşü iksiri gibi özel yapım iksirler var, nasıl yaparız bunları ? Anlatabilecek varmı?

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadas bende epey aradim ama bulamadim serverda birinden ögrendim bos siselere su doldur ve iksir masasina koy sirasiyla attaki itemleri koy
gecegörüsü =nehter sigili+altinhavuç =3dk gecegörüsü+kiziltas=8dk gecegörüsü+barut=6dk patlayici gecegörüsü
görünmezlik =nehter sigili+altinhavuç+mayali örümcek gözü=3dk görünmezlik+kiziltas=8dk görünmezlik+barut=6dk patlayici görünmezlik

Yurei-san

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler deneyeceğim.Merak eden ve başka ingilizcesi olan arkadaşlara:

Yurei-san

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadas bende epey aradim ama bulamadim serverda birinden ögrendim bos siselere su doldur ve iksir masasina koy sirasiyla attaki itemleri koy
gecegörüsü =nehter sigili+altinhavuç =3dk gecegörüsü+kiziltas=8dk gecegörüsü+barut=6dk patlayici gecegörüsü
görünmezlik =nehter sigili+altinhavuç+mayali örümcek gözü=3dk görünmezlik+kiziltas=8dk görünmezlik+barut=6dk patlayici görünmezlik

Dediklerini denedim, hepsi oluyor...
Teşekkür ederim, sağolasın.

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
cok sagol :D