Pvp Belirli bölgede Açık kapama Yardm

zWaR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynı sorun bendede var global pvp yazdım kmse vuramıyor birbirine

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
aynı sorun bendede var global pvp yazdım kmse vuramıyor birbirine
Yine hortladı. Konunun içine bakarsanız cevabı bulursunuz. Cevap :D ;
server.prepor... > pvp > true
Sonra da /rg flag ___Global___ pvp allow
Yaparsanız kesinlikle olacaktır ama aslında iki de yeterli. İkincisi sadece WG tarafıdnan engellenmiş pvp ler için ama onu da yapın zarar gelmez.

zWaR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
saol kardeş bişe daha sorucam server prepor den kapatınca her yerde acık olmuyor demi

zWaR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bana sadece ormanda acma lazım deidğini dnycm wg flagı ile saolun[DOUBLEPOST=1391757207,1391705187][/DOUBLEPOST]
Yine hortladı. Konunun içine bakarsanız cevabı bulursunuz. Cevap :D ;
server.prepor... > pvp > true
Sonra da /rg flag ___Global___ pvp allow
Yaparsanız kesinlikle olacaktır ama aslında iki de yeterli. İkincisi sadece WG tarafıdnan engellenmiş pvp ler için ama onu da yapın zarar gelmez.

öncede nbaktım denedim gene olmamıştı zaten smdi bu cevabı deniycem inşalah olur

bjkcr7

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
hiç biyeri seçmeden mesela spawn yaptın wgsinin adı spawnarea diyelim pvp kapatcan. /region flag spawnarea pvp deny yazarsan spawnda pvp kapanir mesela. spawnın adı abdülmecit olsaydı /region flag abdülmecit pvp deny yazcan :D Hadi sana kolay gelsn :D
ARKADAŞIM BEN RELOADCRAFT SERVERİNDE OYNUYORUM BENİ EVLERİNE ÇAĞIRIP ÖLDÜRÜYOLAR BEN EVİME ÇAĞIRIYOM OYUNCUYA VURULMAZ DİYO BEN O ALAN BÖLGESİNE NE YAZCAM BİLMİOM OYUNDAKİ ADIMI YAZDIM OLMADI P H YAZDIM YİNE OLMADI BANA YARDIM ET! :S

Emir Halıcı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş bnm isteğim de serverimde heryerin pvp si kapalı , ama ormanda açık nasıl olabilir multiverse ile yaptım ormanı
Serverimde

(Not:bn sadece tüm warplarda pvp yi kapatip ormanda pvp nin açık olmasını dilerim

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş bnm isteğim de serverimde heryerin pvp si kapalı , ama ormanda açık nasıl olabilir multiverse ile yaptım ormanı
Serverimde

(Not:bn sadece tüm warplarda pvp yi kapatip ormanda pvp nin açık olmasını dilerim
Heryerin pvpsini kapalı yapman mümkün fakat bir kısmında açık tutman mümkün olmayabilir. Yapıcağın iş o warplara gidip wgsine şu flagı eklemek olur;
/region flag -arsa adı- pvp deny

Emir Halıcı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Heryerin pvpsini kapalı yapman mümkün fakat bir kısmında açık tutman mümkün olmayabilir. Yapıcağın iş o warplara gidip wgsine şu flagı eklemek olur;
/region flag -arsa adı- pvp deny

Peki ya benim istediğim gibi çalışan plugin var mıdır?Şimdiden Teşekkürler!

keremaktuna

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Süper bir konu hortlatmak. 13 Ağustos 2012 tarihinden kalma bir konu...

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Konu çözülmüş. Üzerinde fazla durmaya gerek yok.