[Ücretli] Banka - Yeni nesil Kredi ve Faiz'li Banka! + Gui (eşi benzersiz)

Satılık [Ücretli] Banka - Yeni nesil Kredi ve Faiz'li Banka! + Gui (eşi benzersiz)

Skript Fİyat 5 TL

Ödeme Yöntemleri
------------
Inınal
Kredi Kart
Mobil Ödeme

Merhaba arkadaşlar,

Mükemmel bir Skript ile karşınızdayım :)

Bu Skriptimiz ne işe yarar diye soracak olursanız eğer hemen anlatayım:

Öncelikle şunu söylüyeyim Skript tamamen Gui desteklidir. Eğer bir Banka hesabı açmadıysanız ekrana bir menü çıkar ve o menüde hesap açmanız istenir. Belli bir ücret karşılığında hesap açarsınız. Hesabınızı açtıktan sonra önünüze çıkan menüden hesabınızın şifresini oluşturursunuz ve her sunucuya giriş yaptığınızda 1 seferliğe mahsus şifre istenir ve önünüze yine bir menü çıkar şifrenizi girersiniz.
Menüde 3 adet kategori var;

Bilgiler = Bu kategoride Banka hesabınızın detaylarını öğrenebilirsiniz + hesabınızı kalıcı olarak kapatabilirsiniz.
Bankacılar = Bu kategoride Banka hesabı açmış tüm oyuncuları görebilir ve Profillerini ziyaret edebilirsiniz.
İşlem = Bu kategoride ister Kredi + Para çekebilir ve Para yatırabilirsiniz. + maaş alabilirsiniz.

Maaş sistemini zaten konu olarak paylaşmıştım ve Banka'nın bir parçası olduğunu söylemiştim.
Ayriyetten Çek Skriptininde Banka'nın bir parçası olduğunu söylemiştim.

/bankasifirla <oyuncu> komutunu girerekte belirlediğiniz oyuncunun Banka bilgilerini sıfırlayabilirsiniz. (Adminlere özel)

Tabikide Skript bu kadarla yetinmiyor dahası var!
Örneğin;
Bankadan Kredi çektiğiniz zaman girdiğiniz fiyat kadar 2 katı bir borç ödemek zorunda kalırsınız yani diğer bir deyişle faiz. Kredi çektikten sonra tekrar Kredi çekebilmek için Kredi Borcunuzu ödemek zorundasınızdır. Kredi Borcunu ödedikten sonra Limit'iniz yükselir ve Banka'dan daha yüksek fiyatlı Kredi çekebilirsiniz. Ama şöyle bir sistem var ki Kredi çekerken en az Limit'inizin yarısı kadar bir fiyat girmeniz istenecektir ve girdiğiniz fiyatın Limit'i aşmaması gerek aksi takdirde Kredi çekemezsiniz. Para çekme işlemi gayet basit hesabınızda olan parayı çekersiniz bu Para yatırma işlemi içinde geçerli.

Yazar
Tayfacı
Görüntüleme
865
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 2 değerlendirme

Son incelemeler

Fevkalade!
Efsane bir skript olmuş. Böyle skripler yaptığınız sürece devam satın almaya <3