Ana Sayfamız Yenilendi!
Ana sayfamızı sosyal oyuncu ağına çevirdik, sitemize üye olarak oyuncu profilinizi oluşturabilir,
ilgi duyduğunuz gruplara katılabilir, kendi sayfanızı oluşturabilir, ilan verebilir, özgür ve eğlenceli bir dünyaya adımınızı atabilirsiniz.

İlk Üyelerden Birisi Olun!

• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
Açık Kaynak: BungeeUtils

Bedava Açık Kaynak: BungeeUtils

Tanıtım
Selam Millet! Bundan 7 veya 6 ay önce X isimli bir sunucu açtım bir ortağımla, ve saçma bir biçimde ayrıldık ve kapattık. Eklentileri de öyle duruyordu hepsi custom eklenti olduğu için paylaşmayı düşünmüyordum ancak şu an ki yaptığım sunuculara bakınca bu gereksiz bir o kadar da içi boş BungeeCordUtils eklentisinin bende değilde tüm herkeste olması gerektiğini düşündüm.

Tabii şunu da eklemem gerekiyor; kullandığınız saçma hazır eklentilerin hepsi bir eklentide var.

Beni eleştirecek arkadaşlar şunu demem gerekiyor ki bu gerçekten benim açımdan da kötü bir eklenti, ancak yeni başlayanlar için yol gösteren olabilir. Şimdiden teşekkürler.

Kaynak:
152515

GitHub
GitHub hesabımda bu tarz eski eklentilerimi bulabilirsiniz. Yeni başlayanlar için yardımı dokunacağına inanıyorum.

Hesap: https://github.com/ClimpyX

151492
Yazar
Climpy
Görüntüleme
188
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

Climpy ait diğer kaynakar