• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
Açık Kaynak: Hub

Bedava Açık Kaynak: Hub

Tanıtım
Selam Millet! Bundan 7 veya 6 ay önce X isimli bir sunucu açtım bir ortağımla, ve saçma bir biçimde ayrıldık ve kapattık. Eklentileri de öyle duruyordu hepsi custom eklenti olduğu için paylaşmayı düşünmüyordum ancak şu an ki yaptığım sunuculara bakınca bu gereksiz bir o kadar da içi boş Hub eklentisinin bende değilde tüm herkeste olması gerektiğini düşündüm.

Tabii şunu da eklemem gerekiyor; kullandığınız saçma hazır eklentilerin hepsi bir eklentide var.

Beni eleştirecek arkadaşlar şunu demem gerekiyor ki bu gerçekten benim açımdan da kötü bir eklenti, ancak yeni başlayanlar için yol gösteren olabilir. Şimdiden teşekkürler.

Kaynak:
152516

GitHub
GitHub hesabımda bu tarz eski eklentilerimi bulabilirsiniz. Yeni başlayanlar için yardımı dokunacağına inanıyorum.

Hesap: ClimpyX - Overview

151492
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    46.2 KB · Görüntüleme: 124
Yazar
Climpy
Görüntüleme
268
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

Climpy ait diğer kaynakar


Üst