Neler Yeni
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
Aylık 50₺'ye Sınırsız Tasarım | MC Sunucularınız İçin...

İndirim Aylık 50₺'ye Sınırsız Tasarım | MC Sunucularınız İçin...

Konuya yapılan kötü yorumlar 13 yaşındaki yalnızca CS6 programından tasarım yapmayı bilen çocuklar tarafından karalama amaçlı yapılmıştır. Referansımız olan büyük sunuculara bakarsanız zaten anlarsınız.

Discord adresim değişti: Ege#1732

profdan al.png

• Haha
Reactions: BorakanT
Yazar
Cleize
Görüntüleme
113
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
1.17 yıldız(lar) 6 değerlendirme

Son incelemeler

Rigler arama motorlarının veri tabanında aratıldığında bariz bir şekilde template oldukları görülebiliyor. Bir tasarım, bir sunucuya, bir kişiye,
bir şirkete veyahut bir kuruma ait olarak özel bir şekilde yapılacaksa o zaman ortaya konan üründe kullanılan her materyal özgün ve nitelikli olmalıdır. Tabii, eğer işinize önem veren bir tasarımcıysanız ve "profesyonel" ünvanını satışlarınızda sıkça kullanıyorsanız. Ayrıca belirtmeliyim ki, burada ortaya konan emek olarak adlandırabileceğimiz tek nitelik kişiye özel değiştirilecek olan bir metinden ibaret. Ayrıca, tasarımın belirli bir yönü yordamı yoktur, onu siz kendi ilhamınızla belirlersiniz. Kimin hangi programı kullandığı veyahut neden CS6'yı tercih ettiği veya kaç yaşında olduğu, size objektif bir bakış kazandırmalı, aşağılayıcı ve hakaret edici tavır değil. Grafik tasarımcılık herkesin sandığından uzun ve meşakkatli bir iştir, "yaptım sattım bitti" mantığı değildir. Bu iş için gerekli ruha, özveriye, kriterlere sahip değilsiniz. Gelişip büyüyebilmeniz dileğiyle.
bilerek tekrar 1 yıldız veriyorum. bu kişinin neler yaptığını açtığım son konuda herkes gördü ve görecek. ürün almayın. 13 yaşında diye laf ettiği kişi benim. yaşımı gizlediğim yok, kendisinden daha olgunum ve kendisine herhangi bir hakaretim, küfürüm bulunmamakta birlikte kanıtları da yönetime ileteceğim bugün içerisinde. sadece 2 kişi arkadaşım olmakla birlikte diğer 2 kişiyi tanımıyorum. kötü yorumumu da sebebi olduğu için çekmeyeceğim. 13 yaşında yaşımın en iyisiyim ve sen eğitim aldığını iddia etsen bile senden bile daha iyi yapıyorum şu an. iyi günler.
Bu tasarıma 50 tl vereceğime gider iskender yerim
sınırsız diye bir şey
Zaten doğru düzgün tasarım yapmayı bilmediğiniz her yerden belli oluyor. Kendi tasarımınız bile çok kötü. Bunu satın alan kişi isterse 500 Tasarım yaptırsın yinede 50tl çıkmaz diye düşünüyorum. Yaptığınız logolar ve diğer şeyler ücretsiz sunulacak şeyler.