Neler Yeni
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
Black Theme Topic Design | Konu Tasarımı | 10₺

Satılık Black Theme Topic Design | Konu Tasarımı | 10₺

modül 1.png
modül 2.png
modül 3.png
modül 4.png

Fiyatı sadece 10 TL!!!
Discord: BRKN#0929
Eleştirin geliştireyim boş yıldız bırakıp gidince başarı kazanmıyorsunuz uyarayım.​
Yazar
BorakanT
Görüntüleme
86
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
3.67 yıldız(lar) 3 değerlendirme

BorakanT ait diğer kaynakar

Son incelemeler

Öncelikle fiyatına değer bir tasarım bu konuda net. 10 TL'ye alınabilecek tasarımlardan birisi. Ama 5 TL daha eklenip Thurster'ın tasarımını almak daha mantıklı. Ancak kendini geliştirmen adına öneriler vereceğim; Aynı arkaplanı defalarca kullanmışsın, sürekli aynı şablon. Sadece üzerine 1-2 bir şey fırlatıp 5 dakikada yapıp sunmuşsun gibi duruyor. İmza sol altta tabut gibi durmuş onun yerine daha güzel bir imza stili deneyebilirsin. Tasarım renksiz duruyor sürekli siyah gri renk aralığı gidip geliyor. Dark bir tasarım yapacaksan mor mavi arası paletleri tercih etmelisin. Bir insan tasarıma bakınca gördüğü tek şey 2 dikdörtgen 2 yazı. Tasarım bunlardan ibaret olmamalı. Tekniğinizi geliştirin, başarılar :)

NOT: İlham olması açısından behance.net'te yabancı dostlarımızın yaptığı thread designlara bakabilirsin. Aklında bir şeyler oluşacaktır.
BorakanT
BorakanT
İşte böyle öneriler daha da gelişmemi sağlıyor. Öncelikle incelemeniz için çok teşekkür ederim. Tabii thruster işin ehli olduğu için ona yetişmem uzun sürecektir. Şu an daha renkli ve daha güzel bir şey üzerinde çalışma yapıyorum ve arka plan aynı olmayacak bu sefer. Bir kaç farklı şey öğrendim onları denemekteyim. Mavi - Kırmızı - Mor arasında olacak ve yine koyu temalı olacak. Tekrardan teşekkür ederim söylediklerinize dikkat ederek yenisini yapacağım :)
bana diss mi atılmış ?
Bu arada fiyatına göre hoş bir tasarım
BorakanT
BorakanT
ben mi göremedim neden herkes diss diyor ki :D diss atmadım ismi de sonradan fark ettim değiştirdim kanka sorun yok
bir yere diss mi atılmış
BorakanT
BorakanT
kime :D vantoxic diyorsan onla aynı takımda tasarımcıyız dissleşme yok :D