ÇİFTÇİ Exclusive | 1.8-1.17 | Türkiye'nin en iyi Çiftçi eklentisi [ÜCRETSİZ]

Bedava ÇİFTÇİ Exclusive | 1.8-1.17 | Türkiye'nin en iyi Çiftçi eklentisi [ÜCRETSİZ] v5-b43

İndirmek için giriş yapın
requireOnline ayarı açıkken çiftçi otomatik hasat sistemi açık bir alandaki mahsüllerin büyüme işlemi artık iptal ediliyor.
(Çiftçi devre dışı olduğu için stok dolmuyor sadece büyümesi iptal ediliyor böylece tekrar oyuna girildiğinde kırılması zorunluluğu kalkmış oluyor.)
1.17 paket sorunları giderildi.
Bazen çiftçinin silinme sorunu giderildi. (Tekrar ASYNC yapmak isteyenler destek açabilir.) çiftçi shutdown (KONSOL) komutu eklendi. (Bütün çiftçiler kapatıyor.) Yeni etkinlik eklendi. BOOST sistemi. İstediğiniz dakika ve çarpanı yapabileceksiniz. (En iyi kullanım için TaskScheduler öneririz.) [/ciftci boost 2(boost) 3(dk) - KONSOL] Fabledskyblock ada aktarma sorunu çiftçi bazlı çözüldü. Fabled değiştirilmesine gerek yoktur.
Ada aktarma durumunda çiftçi verilerinin bozulma sorunu giderildi. (Çiftçi dupe ve gözükmemesi sorununu çözdü) 1.12 sürümünde otohasat havuç ve patates toplamama sorunu giderildi. Fabledskyblock ada aktarmadaki sorun (Fabled bazlı) çözüldü. Fabled kullananlar talep açabilir.
Herhangi bir oyuncunun başkasının çiftçisini alabilme hatası giderildi (b32 sorunu) /çiftçi yazınca satın alım özelliği kapalıysa bile satın alım menüsü açılma sorunu giderildi.
useClaims modunda çiftçi olmayan yerde /çiftçi yönetim yazılınca hata vermesi sorunu giderildi. Yeniden taşıma yapıldığnıda data.yml'de üye kalma sorunu giderildi. EpicSpawners için spawnerKiller güncellemesi yapıldı. Artık epicspawners destekliyor. WildStacker Spawner + WildStacker stack spawnerlar için kusursuz çalışır hale getirildi. Yeni optimize çiftçi gösterme modunda multi-world çiftçi kullanımında çiftçinin gözükmeme sorunu giderildi.
Işınlanma durumlarında çiftçinin gözükmeme sorunu giderildi. lang'da addonDisabled kısmında skull'u silerseniz otomatik boşluğu dolduruyor. AddonSettings -> spawnerKiller içine cookFoods: true eklerseniz etleri pişmiş olarak atıyor. useClaims modunda /çiftçi yönetim yazılmama sorunu giderildi. data.yml'de veri çoğalması sorunu giderildi. Claim&Ada silinince data.yml'den verinin silinmeme sorunu giderildi. ciftci.seeall permi eklendi. Böylece bu yetkiye sahip herkes çiftçileri görebilecek. (Performansa etki edebilir)
useClaims için /çiftçi npcdüzelt komutu düzeltildi. Artık oyuncu adı istemiyor. /çiftçi yazınca op iseniz bulunduğunuz konumdaki çiftçiyi açabiliyorsunuz. hClaims API'sinde data.yml'yi bozma sorunu giderildi. Çık gir yapıldığında oyuncuların çiftçiyi görememe sorunu giderildi.useClaims Otomatik Hasat sorunu giderildi. useClaims Spawner Öldürücü sorunu giderildi. hClaims useClaims kapalıyken claim silinince çiftçi silinmeme sorunu giderildi.WildStacker spawner'ının TPS düşürmesi ve cooldown'ının bozulma sorunu giderildi. (3.6.0) EpicSpawners öldürücünün sürekli çalışma sorunu giderildi. Yumurta/Ender pearl gibi stack sayısı az ürünlerin hepsini al diyince 64'lü gelmesi sorunu giderildi.
1.16 için pistonla otohasat bozuktu düzeltildi.
Yeni bir metod eklendi. Işınlanma aşamasında bazen çiftçilerin görünmez kaldığını söyleyenler için yeni metod yazıldı. Default olarak aktif edildi. Sorun yaşayanlar destek açabilir.


FabledSkyblock useClaims modu eklendi. FabledSkyblock OwnerChangeEvent için kod düzenlemesi yapmıştım fakat songoda fabled'i boşladığı için olumlu/olumsuz dönüş yapmadı useClaims modunu açarak sorunsuz kullanabilirsiniz. (ÇİFTÇİ VERİLERİNİN SİLİNMESİ GEREKLİ)

- Lands eklentisine entegrasyon eklenmiştir. - FabledSkyblock'u useClaims true olarak kullanıyorsanız requireOnline ayarını da açarak kullanınız. (Çöplük apisi sunucuda oyuncu olmayınca fabledden veri çekmeyi engelliyor... [Songoda'nın hiçbir ürününü kullanmayın bence])
Claim'e özel çiftçi eklendi. (Bu ayarın değiştiği durumda çiftçi'lerin sıfırlanması gerekmektedir.)
- Çevrim içi üye gerekmesi varsayılan olarak kapatıldı. Eğer çok yüksek çiftçi sayılarına sahip bir sunucunuz varsa açmanız performansı artırabilir.
- Kendi NPC modülü ile daha performansı ve hızlı NPC ayarı.
- Addonlar için Yönetim içine ayrı bir Sistemler menüsü eklendi.
- Çiftçi alma menüsü eklendi.
- GUI ikonları ve GUI tasarımları tamamen değiştirildi.
- Config'deki gereksiz ayarlar silindi ve performanslı hali ayarlandı.
- OP'ler artık çiftçiyi açıp, yönetim menüsüne girip; yönetim ayarlarını değiştirebilirler. Çiftçiyi yeniden konumlandırıp, başkaları için çiftçi koyabilirler.
- Level atlama kısmında bir sonraki level'in vergisini menüde gösterme eklendi. {next_tax}
- API'ler güncellendi. Artık daha stabil api sorguları çalışıyor. (ASky, Fabled vs. adadan atılma, ada silinmesi vs.)
- Spawner Öldürücü addonundaki perm hatası giderildi. (eski perm: ciftci.spawnerkiller - yeni perm: ciftci.spawnerkill)
- Lisans yok dendiğinde ip gözükmeme sorunu giderildi.
- Çiftçinin bazı durumlarda çalışmama sorunu giderildi.
- Spawner Öldürme için yeni ayarlar eklendi. Settings içine: (spawnerKillerWithoutFarmer: false , toggleSpawnerKiller: true) spawnerKillerWithoutFarmer ayarı çiftçi olmadan da spawnerları öldürüyor. (Claimde veya adada olması gerek), toggleSpawnerKiller ayarı spawner öldürme ayarının kapatıp açılamayacağını ayarlar.
- Otomatik Hasat için yeni ayarlar eklendi. Settings içine: (autoCollectWhenFarmerFull: false, autoCollectCanToggle: true) autoCollectWithoutFarmer ayarı çiftçi olmadan da spawnerı öldürüyor. (Farmın Claimde veya adada olması gerek), autoCollectCanToggle ayarı otomatik hasat özelliğinin kapatılıp kapatılmayacağını belirler.

ÇİFTÇİ VERSION 4.1.8
- PlotSquared4 Üç plotum varsa birini sildiğimde bile çiftçinin silinme sorunu giderildi. (PlotSquared kullananlar haricinin güncellemesine gerek yoktur.)
- Reload komutuyla verilerin bozulması sorunu giderild
- Artık kFarmer eklentisinden veri kaybetmeden Çiftçi'ye geçiş yapabilirsiniz. (Konsoldan /çiftçi migration kFarme
- Bazı durumlarda çiftçinin konulmama sorunu giderildi.
ÇİFTÇİ VERSION 4.1.6 RELOADED
SpawnerÖldürücü güncellemesi:

- Artık Settings içine spawnerWhiteList veya spawnerBlackList oluşturup spawner filtreleyebilirsiniz. (Yardım için destek açabilirsiniz. Opsiyonel Veri)
OtoHasat güncellemesi:
- Addon sahiplerinin Config Settings içine autoCollectWhenFarmerFull eklemeniz gereklidir. Default true olarak ayarlandı. Eski halinde kullanmak için Settings içine false olarak ekleyebilirsiniz.
OPSIYONEL VERI
- levelBasedFarmer yani seviyeli çiftçi sisteminde başka eşyaların hata verme sorunu giderildi.
- OPSIYONEL Settings içine onlyLeader ayarı ekleyip true yaparsanız çiftçiyi sadece lider kullanabilir. (Ada üyeleri varken de çalışır sadece erişim yetkisi sadece liderde olur.)
- Level sistemli çiftçi sistemi eklendi. Yumurtayı levellı verip, alabiliyorsunuz. Açmak için config'e Settings içine "levelBasedFarmer: true" olarak ekledikten sonra yumurtanın isminde Bir yere {level} yazı
- Çiftçi levellerine perm eklenebilir yapıldı. Bazı seviyeleri permli bir şekilde verebilirsiniz. Yetkiyle vermek istediğiniz levele "permission: <istediginiz.perm>" yazdığınızda o yetkiye sahip olmayanlar O seviyeye yükseltemeyecekler. (Yetki kayıp edildiğinde altındaki seviyeye düşürmüyor
- SpawnerKiller sisteminde guardian'dan blaze çubuğu atması sorunu giderildi.

ÇİFTÇİ VERSION 4.1.4 RELOADED
- Ufak hata düzeltmesi yapıldı. (Çiftçi koymanız bekleniyor & Çiftçi yok Umarım kesin olarak çözüldü) (Sizin görüşlerinizle sorunlar tespit ediliyo
- 1.14 üzeri çiftçilerde performancedNPC açıksa standart köylü yerine çiftçi köylü olarak değiştirildi.
- Performans konusunda sıkıntı yaşayan sunucular için ASYNC Login Logout ayarı confige eklendi. (Settings altına asyncLoginLogout: true yazın
- Sunucu kapanırken aktif çiftçilerin npcsinin silinme sorunu giderildi. (Fabled kendisi siliyor. despawnNPC aktif kullanın!)
- Yeni bilgi komutu eklendi. /çiftçi bilgi <çiftçi-sahibi>
- Sol tık ile çiftçi açılması özelliği eklendi.
- Çiftçisi olmayanları cache'e alma sorunu giderildi. (Çiftçi koymanız bekleniyor & Çiftçi yok)
- çiftçi sil komutunun mesaj yazmaması düzeltildi.
- Otomatik toplama addonunda pistonlu sistemlerin hatası giderildi. (4.1.1)
- Konumlandırma hakkında bir dupe bugu düzeltildi.
- ASYNC menü işlemleri yüzünden yapılan dupe bugu giderildi.
- Kimsenin çiftçisi yokken oyundan çıkınca hata verme sorunu giderildi.
- DespawnNPC ayarının çalışmama sorunu giderildi.
- Çiftçi yeniden konumlandırma sorunları giderildi.
- Çiftçi reload komutunun hataları büyük oranda düzeltildi.
- Yönetim paneli > Yükseltme kısmında oyuncunun parasını x.xxxxx gibi uzatma problemi giderildi.
- Spawner öldürücü perm gidince ayarı otomatik kapatma ayarı eklendi.
- hClaims claim silinince çiftçi silinmeme sorunu giderildi.
- SuperiorSkyblock claim silinince çiftçi silinmeme sorunu giderildi.
- ASYNC Bazı durumlar silinerek SYNC Olarak ayarlandı. Netty çekirdeklerinin yetersiz kalması sebebiyle bazı işlemler gerçekleştirilemiyordu. (Oyuna girince çiftçi yüklenmemesi gib
- Spawner Öldürücü ayarı eklend
- Çiftçi yumurtasındaki damage hatası düzeltild
- /çiftçi reload ile yumurtanın güncellenmemesi düzeltild
- Bazı hatalar giderildi.
- Sürüm 3'den 4'e çıkanlarda oluşan hatalar ve koordinat kayıt sistemi için güncelleme getirildi. Artık npc'ye sağ tıklandığında koordinatını kayıt ediyor. (Konumu olmayan npcler için)
- Sürüm 3'den 4'e çıkarken hata alanlar için database güncellemesi getirild
- Sürüm 3'den 4'e çıkıyorsanız Levels kısmını sunucu kapalıyken ayarlayıp açın! Default 3 level var daha fazlası varsa sunucunuzda çiftçi konulması bekleniyor hatası alabilirsiniz. İlk işiniz levels'ı ayarlamak olsun.

Üst