Neler Yeni
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
Kaynak ikonu

Satılık Çok uyguna her yere koyabileceğiniz kaliteli bir mini oyun.

Öncelikle konuma hoş geldiniz. Kendimi tanıtmam gerekirse ismim Kayra, 19 yaşındayım ve bu tarz özel işler yaparak üniversite harçlığımı çıkarıyorum. 2010 Yılından beri bu işteyim ve birçok tutan sunucularım oldu (IceNW, IceMC, WannaPlay, NameLess, LotusNW). Artık sizlere hizmet etme işine girmek istedim. Kaliteden ve destekten çok memnun kalacağınızı garanti ederim, uzatmadan konuya geçelim.

Sizlere istediğiniz her yerde oluşturabileceğiniz (spawnda bile) bir mini oyun sunuyorum. Oyunumuzun ismi sumo. Sizleri belirli bir alana ışınlıyor ve orada birbirinize vuruyorsunuz.
150245

Size ne kadar fazla vururlarsa o kadar geriye uçmaya başlarsınız.
150249
150250

Ne kadar fazla vurulduğunu çevrenizdeki dönen toplardan anlayabilirsiniz. En son da elendiğiniz zaman tatlış lobinize tekrar dönersiniz. 2 adet daha gifim vardı ama boyutlardan dolayı ekleyemedim. Umarım beğenirsiniz. Kafamda herhangi bir fiyat biçmedim. Alan kişilere lobisi + haritası ile birlikte vereceğim.​
Yazar
Ragnarak
Görüntüleme
188
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme