Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft serverminecraft server
Kaynaklar Kısmı Genel Kurallar

Kaynaklar Kısmı Genel Kurallar 2019-06-09

indirmek için izniniz yokKaynaklar Kısmı Kuralları
Bu konuda, diğer bölümlerin yanı sıra kaynaklar kısmında açılacak olan konular için kurallar bulunmaktadır. Kaynaklar kısmına konu açmadan önce bu konuyu incelemeniz önerilir.

Genel Kurallar:
*
"Satılık" ön eki olan kaynaklarda en az 2 fotoğraf ve en az 1 video bulunmalıdır. "Satılık" ön eki olmayan kaynaklarda en az 1 fotoğraf bulunmalıdır.
*Kaynak içerisinde kaynağın kullanılabilir olduğu sürüm/sürümler bulunmalıdır.
*Kaynak içerisindeki metnin özgün olması gerekmektedir ve her kaynakta, kaynağı anlatan bir metnin yer alması gerekir.
*Kaynağın ücretli/ücretsiz olduğunu belirtmek üzere, kaynak açılırken ön ek konulması zorunludur. (Satıcı yetkisi olmayan kişilerin kaynaklar kısmında satış yapması yasaktır)
*Kaynağı paylaştığınız andan itibaren, tüm hakları size mesuldür. Gamer Türkiye Yönetim ekibinin kaynağınızı koruma, düzenleme vb. görevleri yoktur.
*İlgili kaynağın kötü amaçlı kod, yazılım, dosya vb. içermesi durumunda, ilgili kişinin bütün kaynakları kaldırılır, ana ve alternatif hesaplarına da yasaklama işlemi uygulanır.

Minecraft Plugin, Script, Haritalar & Yapılar:
*
İndirme bağlantısı Spigot/PlanetMC gibi sitelerden olmayan kaynaklar için (mediafire, dosya.tc gibi) virustotal eklenmesi zorunludur.

Website Scriptleri & Temalar:
*
Web Scriptleri github sitesine yüklenerek eklenmelidir.
*Temaların hangi yazılımda çalıştığı yazılmalıdır. (xenforo, mybb, vbulletin, phpbb)

Tasarım & Sanat:
*
Grafik tasarımları için, tasarımın yapıldığı programın yazılması gereklidir. Sunucu logoları için, Minecraft içi max. boyut 50x50; genel sunucu logo max boyut limitsiz; sunucu gifleri için ortalama boyut 500x65, sunucu tasarımları için max boyut 900x466px 4048 KB olmak zorundadır.


- Kaynak Paylaşın - Ödüller Sizin Olsun! -
Paylaşacağınız kaynakların karşılığında forum hesabınız için çeşitli ödüller alabilirsiniz. Detaylar: Minecraft Türkiye'den Topluluk Çalışmalarına Destek
Yazar
Swuupie
İndirilme
7
Görüntüleme
388
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme
Üst Alt