Neler Yeni
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
Kaynaklar Kısmı Genel Kurallar

Kaynaklar Kısmı Genel Kurallar 2019-06-09

indirmek için izniniz yokKaynaklar Kısmı Kuralları
Bu konuda, diğer bölümlerin yanı sıra kaynaklar kısmında açılacak olan konular için kurallar bulunmaktadır. Kaynaklar kısmına konu açmadan önce bu konuyu incelemeniz önerilir.

Genel Kurallar:
*
"Satılık" ön eki olan kaynaklarda en az 2 fotoğraf veya en az 1 video bulunmalıdır.
* "Satılık" ön eki olmayan kaynaklarda en az 1 fotoğraf bulunmalıdır.
* Kaynak içerisinde kaynağın kullanılabilir olduğu sürüm/sürümler bulunmalıdır.
* Kaynak içerisindeki metnin özgün olması gerekmektedir ve her kaynakta, kaynağı anlatan bir metnin yer alması gerekir.
* Kaynağın ücretli/ücretsiz olduğunu belirtmek üzere, kaynak açılırken ön ek konulması zorunludur. (Satıcı yetkisi olmayan kişilerin kaynaklar kısmında satış yapması veya satışa sunulabilecek bir içeriğin tanıtımını yapması yasaktır.)
* Kaynağı paylaştığınız andan itibaren, tüm sorumluluk size aittir. Gamer Yönetim ekibinin kaynağınızı koruma, düzenleme vb. görevleri yoktur.
* İlgili kaynağın kötü amaçlı kod, yazılım, dosya vb. içermesi durumunda, ilgili kişinin bütün kaynakları kaldırılır, ana ve alternatif hesaplarına da yasaklama işlemi uygulanır.
* Size ait olmayan veya satışı yapılmayan kaynaklar için Tanıtım ön ekini kullanabilirsiniz.


Kaynak Güncelleme Kuralları:
*
Kaynaklarda yaptığınız güncellemede nelerin değiştirildiğini, kaldırıldığını, düzeltildiğini veya eklendiği konusunda detay veriniz.
* Kaynak güncellemesi yayınlarken sırf kaynağı üste çıkarmak için güncelleme yapmayınız.

Minecraft Plugin, Skript, Haritalar & Yapılar:
*
İndirme bağlantısı Spigot/Sponge/Bukkit/PlanetMC gibi sitelerden olmayan kaynaklar için (Mediafire, Dosya.tc, Mega gibi) Virustotal eklenmesi zorunludur.

Website Scriptleri & Temalar:
*
Web Scriptleri Github platformunda kaynak oluşturularak eklenmelidir.
* Temaların hangi yazılımda çalıştığı yazılmalıdır. (Wordpress, Xenforo, Mybb, vBulletin, PhpBB gibi)

Tasarım & Sanat:
*
Grafik tasarımları için, tasarımın yapıldığı programın yazılması gereklidir. Sunucu logoları için, Minecraft içi max. boyut 50x50; genel sunucu logo max boyut limitsiz; sunucu gifleri için ortalama boyut 500x65, sunucu tasarımları için max boyut 900x466px 4048 KB olmak zorundadır.Kaynak Paylaşın - Ödüller Sizin Olsun!
Paylaşacağınız kaynakların karşılığında forum hesabınız için çeşitli ödüller alabilirsiniz. Detaylar: Topluluk Çalışmalarına Destek
Yazar
Swuupie
İndirilme
10
Görüntüleme
769
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

Son incelemeler

Başarılı bir tanıtım, satılsa satılır. :)

Üst