Kaynaklar Kısmı Genel Kurallar

Kaynaklar Kısmı Genel Kurallar 2019-06-09

İndirmek için giriş yapınKaynaklar Kısmı Kuralları
Bu konuda, diğer bölümlerin yanı sıra kaynaklar kısmında açılacak olan konular için kurallar bulunmaktadır. Kaynaklar kısmına konu açmadan önce bu konuyu incelemeniz önerilir.

Genel Kurallar:
*
"Satılık" ön eki olan kaynaklarda en az 2 fotoğraf veya en az 1 video bulunmalıdır.
* "Satılık" ön eki olmayan kaynaklarda en az 1 fotoğraf bulunmalıdır.
* Kaynak içerisinde kaynağın kullanılabilir olduğu sürüm/sürümler bulunmalıdır.
* Her kaynakta, kaynağı anlatan kısa da olsa bir metnin yer alması gerekir. Kaynak içerisindeki metnin özgün olması gerekmektedir. (Metinlerin başka siteden kopyala yapıştır olması yasaktır.)
* Kaynağın ücretli/ücretsiz olduğunu belirtmek üzere, kaynak açılırken ön ek konulması zorunludur. (Satıcı yetkisi olmayan kişilerin kaynaklar kısmında satış yapması veya satışa sunulabilecek bir içeriğin tanıtımını yapması yasaktır fakat ücretsiz bir içeriğin tanıtımını yapmaları serbesttir.)
* Kaynağı paylaştığınız andan itibaren, tüm sorumluluk size aittir. Gamer Yönetim ekibinin kaynağınızı koruma, düzenleme vb. görevleri yoktur.
* İlgili kaynağın kötü amaçlı kod, yazılım, dosya vb. içermesi durumunda, kişinin bütün kaynakları kaldırılır, ana ve alternatif hesaplarına da yasaklama işlemi uygulanır.
* Size ait olmayan veya satışı yapılmayan kaynaklar için Tanıtım ön ekini kullanabilirsiniz. Size ait olmayan içerikleri satamanız yasaktır. Tespit edilmesi durumda konu kaldırılacaktır.
* Ücretsiz kaynakların indirme linkleri direk kaynak üzerinden
(Dosya.tc vb.) verilmelidir harici yerlere (Discord vb. platformlar) yönlendirme yapmak yasaktır.


Kaynak Güncelleme Kuralları:
*
Kaynaklarda yaptığınız güncellemede nelerin değiştirildiğini, kaldırıldığını, düzeltildiğini veya eklendiği konusunda detay veriniz.
* Kaynak güncellemesi yayınlarken sırf kaynağı üste çıkarmak için güncelleme yapmayınız.
* Sahte güncellemeler yayınlamak yasaktır ve sahte güncelleme yayınlamaya devam etmeniz halinde uyarı alabilirsiniz; hatta kaynağınız kaldırılabilir.

Minecraft Plugin, Skript, Haritalar & Yapılar:
*
İndirme bağlantısı Spigot/Sponge/Bukkit/PlanetMC gibi sitelerden olmayan kaynaklar için (Mediafire, Dosya.tc, Mega gibi) Virustotal sonucu eklenmesi zorunludur.

Website Scriptleri & Temalar:
*
Web Scriptleri Github platformunda kaynak oluşturularak eklenmelidir.
* Temaların hangi yazılımda çalıştığı yazılmalıdır. (Wordpress, Xenforo, Mybb, vBulletin, PhpBB gibi)

Tasarım & Sanat:
*
Grafik tasarımları için, tasarımın yapıldığı programın yazılması gereklidir. Sunucu logoları için, Minecraft içi max. boyut 50x50; genel sunucu logo max boyut limitsiz; sunucu gifleri için ortalama boyut 500x65, sunucu tasarımları için max boyut 900x466px 4048 KB olmak zorundadır.Kaynak Paylaşın - Ödüller Sizin Olsun!
Paylaşacağınız kaynakların karşılığında forum hesabınız için çeşitli ödüller alabilirsiniz. Detaylar: Topluluk Çalışmalarına Destek

Yazar
Swuupie
İndirilme
11
Görüntüleme
2,940
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

Son incelemeler

Başarılı bir tanıtım, satılsa satılır. :)

Üst