Minecraft Sunucu Başlatma Dosyası | Türkçe Karakter Destekli, Optimizeli!

Bedava Minecraft Sunucu Başlatma Dosyası | Türkçe Karakter Destekli, Optimizeli! 2.5.1

İndirmek için giriş yapın
Minecraft Sunucu Başlatma Dosyası
Optimizeli ve Türkçe Karakter Destekli!

Özellikler

• Tamamen optimizeli
  • Türkçe karakter destekli
  • Dosyaların bloğunu otomatik kaldırır
  • Logları ve gereksiz dosyaları otomatik siler
  • Sunucunuz çöktüğünde/kapandığında otomatik yeniden açar
  • Maksimum performans ve verimlilik için ayarlı

Kurulum
İndirdiğiniz dosyayı çift tıklayarak açın, sunucu JAR dosyası vesaire indirmenize gerek yok, sunucunuz varsayılan ayarlar ile otomatik olarak kurulacaktır.

Hali hazırda bir sunucuya kurmak için, JAR dosyasının adını craftbukkit.jar yapın veya scripti düzenleyip en üst kısımdan sunucu JAR dosyası adını kendinize göre düzenleyin.

Eğer isterseniz RAM miktarı ile ilgili ayarları da düzenlemeniz önerimizdir.
Bunun dışında diğer ayarları kendi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz.

Gereksinimler
Herhangi bir gereksinim olmamasına karşın, yine de Java 8 ve en az Windows 7/Windows Server 2008 R2 önerilmektedir.

Sağlanan başlatma kodunun en iyi Windows 10, Windows Server 2012 R2 ve Windows 7 üzerinde çalıştığı saptanmıştır.

Eski Sürüm
Eski sürüm kodlara aşağıdaki linkte bulunan asıl konudan ulaşabilirsiniz, stabildir fakat eski olduğundan herhangi bir destek sağlayabileceğimi sanmıyorum, zira birçok sorunu vardı.

Optimize Edilmiş Sunucu Başlatma Kodu - Tüm Sunucular İçin [Eski Sürüm]
Yazar
LifeMCServer
İndirilme
454
Görüntüleme
107,629
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 4 değerlendirme

En son güncellenenler

1. Sürüm 2.5.1

Sürüm 2.5.1 Uzun aradan sonra yeni bir sürüm ile karşınızdayım, ancak bu sürüm daha çok bir...
  2. Sürüm 2.5.0

Sürüm 2.5.0 Bu sürüm birçok optimizasyon ve hata düzeltmesi içermekte. Bunlardan bazıları, her...
  3. Sürüm 2.4.3

Sürüm 2.4.3 Bu sürüm daha çok bir hotfix sürümü. Bir uyarı ve bir hata düzeltildi. Koddaki bir...

Son incelemeler

Her güncellemede daha iyi hale geliyor.
LifeMCServer
LifeMCServer
Teşekkürler :) Bir süre güncelleme yapmayı düşünmüyorum, 2.3.1 gayet stabil gözüküyor; fakat belli olmaz tabii ki. Sürekli güncelleme yaparak da kullanıcıları yormamak lazım. İleriki sürümlerde güncelleme kontrolü veya otomatik güncelleme gelebilir. Şimdilik config ayarları da kodun içerisinde olduğundan her güncelleme de ayarlar varsayılana döner eğer manuel olarak aktarılmazsa (ve dosyayı direk üstüne yazdığınızı var sayar isek), fakat ileride .yml, .ini veya .json bir confige geçirmeyi düşünüyorum.

Hatta direk tüm platformlarda çalışan bir .exe de olabilir. Fakat şimdilik işleri basit tutmakta fayda var.
Mükemmel olmuş.
LifeMCServer
LifeMCServer
Teşekkürler! Şimdi yeni sürümü (2.3.0) yayınlıyorum, ona da göz atmayı unutma :)
Efsane. BorakanT Network kullanıyor.
LifeMCServer
LifeMCServer
Beğenmenize sevindim, bir güncelleme üzerinde daha çalışıyorum (2.2.0) yakında yayınlayacağım. Değerlendirmeniz için tekrardan teşekkürler :)
Gerçekten çok kaliteli ve düzenli yazılmış, çok başarılı :)
LifeMCServer
LifeMCServer
Teşekkürler! Yeni sürümü denemeyi unutmayın :) Yakında yeni bir güncelleme daha gelecek.
Naysü
LifeMCServer
LifeMCServer
Teşekkürler! Yakında daha fazla güncellemeler geliyor ::)