• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
Minecraft'ta Bloklarla Yazı Yazma Plugini - CharsApi

Tanıtım Minecraft'ta Bloklarla Yazı Yazma Plugini - CharsApi 1.8

İndirmek için giriş yapın
Bu plugin oyuncuların veya sunucu adminlerinin birbirinden farklı ve renkli mesajları, Minecraft bloklarıyla hızlı bir şekilde oluşturmasını (havaya yazmasını) sağlar. Varsayılan yazı tipini kullanarak veya sisteminize yerleştirilmiş olduğunuz (yazı tipi klasöründeki) yazı tiplerini kullanarak her harf için farklı görünümde olabilen yazılar oluşturabilirsiniz. Yazı karakterlerinizi animasyonla da oluşturabilirsiniz, Minecraft'ta bloklarla yazı yazma plugini dediğimiz bu plugin, daha iyi efektlere sahip ve daha az performans tüketen yazıları oluşturabilmemiz konusunda bize yardımcı oluyor.

139607


CharsApi, özellikle lobilerde kullanılabilir, örneğin sunucu tipini ("Survival Server") göstermek için, geçiş portalının hemen üstüne ilgili yazıyı ekleyebilirsiniz. Oyunculara oyuna nereden başlayacaklarını, oyun türünü, oyuncuları ve bunlar gibi çeşitli bilgileri sunabilirsiniz. Genel olarak, oyuncuları istediğiniz her şey hakkında, bu blokları kullanarak bilgilendirebilirsiniz.

Yazı tipini sunucuya eklemek için:
Plugins > CharsApi > Fonts >
kısmına gelin ve doğrudan yazı tiplerini yükleyin. dafont.com adresinden istediğiniz yazı tipini seçebilirsiniz.

Hızlı kullanım:

  • /ch build &2Merhaba &fBurası &4BilmemCraft
Farklı blok cinsleriyle kullanım:
  • /ch build #c&1Merhaba
komutu, mavi kil ile Merhaba yazar.
  • c - kil
  • w - yün
  • g - cam
  • p - ince cam
Plugin yapımcısı @Merbio'ya teşekkürler.
Yazar
Morona
İndirilme
26
Görüntüleme
1,331
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

Morona ait diğer kaynakar


Üst