Neler Yeni
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
Özel İnekler V2.1 | Sadece 25Tl

Satılık Özel İnekler V2.1 | Sadece 25Tl

Ekli dosyayı görüntüle 115552
Merhabalar Arkadaşlar;
Sizlere özelleştirilmiş, düzenlenebilir ve kişiselleştirilebilir olan Menülü Özel İnek Eklentisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağım.

Nedir bu inek sistemi?
Sistem şu şekilde;

Oyuncu, elinde ki özel inek yumurtasına sağ tıklar ve tam tıkladığı yerde bir inek oluşur. Bu inek tamamıyla oluşturan kişiye ait oluyor. Oluşturan kişiden başkası vuramaz ve açamaz ("ozelinek.admin" Yetkisine sahip olan kişiler hariç.) Tabi bununla kalmamaksızın özel inek oluşturan kişi ve "ozelinek.admin" yetkisi haricinde hiçbir şey'den hasar görmez. Yani lav, çakmak ve yüksekten düşünce hasar almaz vs... gibi etkenlerden hasar görmez. İnekler özelliklerine göre belirli sürede üretim yaparlar (Bunlar sizin tarafındanızdan ayarlanabiliyor ve biz harici 12 tane inek çeşidi ekledik.) Her üretimden sonra ineğin deposuna süt eklenir (Depo da sizin tarafındanızdan ayarlanabiliyor.) Kapasiteler ise ineğin özelliklerine bağlıdır (Sizin tarafınızdan ayarlanan inek çeşitleri yani) Sütlerin belirli bir fiyatı var ve bu fiyat üzerinden satılabiliyor (Sizin ayarlayabileceğiniz fiyatlar) Daha fazla bilgi almak için iletişime geçiniz...

Not:
Videolu tanıtımda ki özelleştirilmiş sütleri ayarlardan istediğiniz şekilde açıp kapatabiliyorsunuz.


NOT: Bu tanıtım eklentinin eski sürümü için geçerlidir. Eklentide komut /ozelinek veya /oi olarak değiştirilmiştir. Eklentinin genel formatı aynıdır.
Eklenti yetkisi; ' ozelinek.admin '
Orjinal eklenti konusu;
https://forum.gamer.com.tr/konu/Özel-İnekler-tam-performanslı-fabrika-inekler-v2-1-1-8-1-13.422732/


Eklenti Künyesi:

Yazar:
Yusuf Serhat ÖZGEN

İletişim "Discord" Adresim: Yusuf#7761

Versiyon: v2.1

İyi Forumlar...
Yazar
notaldo
Görüntüleme
401
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

notaldo ait diğer kaynakar


Üst