Plants V1.1 - Ücretsiz Otomatik Hasat Eklentisi

Bedava Plants V1.1 - Ücretsiz Otomatik Hasat Eklentisi 1.15.2

İndirmek için giriş yapın
Merhaba!
Bugün sizlerle bir otomatik hasat eklentisiyle karşınızdayım! Öncelikle fikir için @PotenzaTR teşekkür ederim.

Bu eklentiyi sunucularınızda kullanıcıların tarlalarında kullandığı piston sistemlerinden dolayı oluşabilecek performans kayıplarını önlemek için huzurlarınıza sunuyorum. Ayar dosyalarında seçeceğiniz bitkiler büyüdükten sonra otomatik kırılıp yere eşyaları düşecektir. Ayrıca bu bitkilerin tohumlarını uyarı mesajları kısmına ekleyip bitkiyi diken kullanıcının bitkinin otomatik kırılacağına dair uyarı mesajı almasını sağlayabilirsiniz.

Eklenti 1.15.2 sürümü için test edilmiştir. Yeni eklenen bambu, yosun gibi bitkilerle de çalışmaktadır!


Versiyon 1.1 Güncellemesi!
- Toplayıcı Huni eklendi!
Bu huni sayesinde yere düşen önceden ayarlamış olduğunuz herhangi bir eşyanın yakınlardaki Toplayıcı Huni'ye yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz! Toplayıcı huni menzilini ve seçtiğiniz blokları blocks.yml dosyasından düzenleyebilirsiniz! Hunide toplanacak eşyaların sadece bitki olmasına gerek yok, çürük et, odun, taş... Herhangi bir şey olabilir! Menzilinde bir Toplayıcı Huni bulunsun yeter!

Ekran Görüntüleri:
151038


151039


blocks.yml:
151036


messages.yml:
151037

Yetkiler:
plants.admin.reload: /plants reload komudunu kullanmak için gerekli yetki. Ayrıca bu yetkiye sahip olmayanlar /plants reload komudunu TAB ile tamamlayamazlar, chatte göremezler.
plants.user.hopper: /plants hopper komudunu kullanmak için gerekli yetki. Bu yetkiye sahip kullanıcılar baktıkları huniyi Toplayıcı Huni'ye çevirir.

Komutlar:
/plants: Eklenti ana komudu
/plants reload: Eklenti dosyalarını & ayarlarını tekrar yükler.
/plants hopper: Koyduğunuz huniyi Toplayıcı Huni'ye çevirir ve ayar dosyalarında önceden seçtiğiniz eşyaları huniye yerleştirir!

Kaynak Kodu: https://github.com/tolgaozgun/plants

Eklentiyi forklayıp Github üzerinden değişiklikler yapabilirsiniz. Eklenti tamamen ücretsizdir. Düzenleyip veya düzenlemeden; para, hizmet veya ürün karşılığı takası yasaktır. Önerilerinizi aşağıdan belirtirseniz eklentiyi daha da güncelleyebilirim. Eklenti isteği olanlar olursa özel mesajdan ulaşabilirler, bir süre ücretsiz eklenti yapmayı düşünüyorum.

Ayrıca bu eklentiyi güncellemeye devam edeceğim. Şu an ana hatlarıyla sunmak istedim!


Zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim, iyi forumlar!
  • Beğen
Reactions: ChiaX ve AdexTR
Yazar
Progr4mm3r
İndirilme
13
Görüntüleme
860
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

Son incelemeler

Ciddi anlamda kaliteli bir eklenti. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Üst