SkySurvival Macera Haritası (1.8/1.9)

Bedava SkySurvival Macera Haritası (1.8/1.9) 3.2

İndirmek için giriş yapın


sky-survival--2.jpg


SkySurvival

Herkese öncelikle selamlarımı sunuyorum.

Doğru hatırlıyorsam eğer 3 yada 4 yıl önce bu harita ile karşılaştım. Defalarca kez oynadım ve defalarca kez bu haritayı bitirdim. Oyunu oynarken aldığım zevki daha da arttırmak için arkadaşlarımla da oynayarak bitirdim. Hatta haritayı yeniden bulmuşken tekrar oynama gibi bir planımda var. Haritayı size tam aradığım macera olarak anlatabilirim. Harita içerisinde her türlü yer var. Eğer PVP yetenkleriniz iyi ise bu haritayı daha çok seveceğinizden eminim. Harita içerisinde bol bol maden bulunuyor. Oyunun amacı bu madenleri oyuna başladığımız adanın yanında bulunan sergi alanında toplamak.

Bu toplayacağımız madenler koskocaman olan SkySurvival haritasında bulunan uçan adalarda yer alıyor. Haritada onlarca ada var ve harita git git bitmiyor. Bu yüzden gittiğiniz yerlerde topladığınız eşyaları yaptığınız merkez üsse götürüp tekrar dönmenizi gerektiriyor. Harita içerisinde bol bol büyülü araç ve gereç var. Bu büyüler ise oyunun gerçek eğlencesini ortaya çıkarıyor. Gittiğiniz zindanlarda sizleri bekleyen oldukça güçlü kalkanlar ile güçlü kılıçları olan zombilerden zehirli örümceklere. Oyunun amacı maden toplamak dedik fakat asıl amacı eğlenceye dönüyor bir zaman sonra. Oyunda bulunan her adada gizli sandıklar bulunuyor. Sadece adalarda değil bazı tahmin edemeyeceğiniz yerlerde bile gizli sandıklar var. Bu gizli sandıklardan çıkan eşyalar ile oyunda neler yapacağınızı tahmin dahi edemiyorsunuz.

2_5330764.jpg


Bu görselde ise Nether temalı adanın yanında bulunan kum taşından inşa edilmiş bir ada bulunuyor. Görseller eski sürümlerden kaldığı için sizin indireceğiniz sürümde bazı yenilikler bulunuyor olabilir. Oyun her güncellemede bazı yeni adalara ev sahipliği yapıyor. Yazım içerisinde sizlere belli başlı yerleri tanıtacağım. Fazla spoiler dizinin tadını kaçırdığı gibi bu denli macera içeren haritanın da tadını kaçıracağı için fazla detaylara inmeyeceğim. Detaylara inmeden bile bazı haritalardan daha çok kelime sarf ederek anlatmama neden olan bu harita detaylara girdiğimizde ise saatlerce anlatmamızı bile gerektirebilir. Bu kadar abartıdan sonra konuya devam etmek daha iyi olacaktır.

3_5330769.jpg


Önceki fotoğrafta gözüken nether temalı adanın üzerinde yer alanların gözüktüğü görsel ise bu şekilde duruyor. Bu adaya gitmeden önce iyi bir zırha sahip olmanız gerektiğini fotoğraftan çıkarabiliriz.

4_5330772.jpg


Bu fotoğrafta ise nether temalı adada bizi bekleyen sandığın içerisindeki hazine. Her adada bunun gibi fantastik hazineler var. Güncellemeler ile hazine daha da değişik bir hal almış olabilir.

5_5330774.jpg


Harita içerisinde onlarca ada var derken abartmıyordum. Hatta tek tek sayabilirsiniz. Haritayı bitirdiğinizde keşke bitmeseydi diye iç çekmeyeceğinizden emin olmamanızı istiyorum.

6_5330775.jpg


Bu adada ise bizi bekleyen sandıklardan birisi ise içerisinde bir köylü bulunan dükkana koyulmuş. Haritanın yapımcısı büyük ihtimal bu köylü ile iş yapacağımızı hesap ederek tasarlamış fakat bunun ne kadar gerekeceğini biz oyuncular belirleyeceğiz.

7_5330777.jpg


Haritada her türlü fantastiklik olduğu gibi gizemlerde mevcut. Haritanın bazı yerlerinde beklemediğiniz şekilde tuzaklar olduğunu söylemeliyim. Oyunu oynarken "keepInventory" özelliği yani öldüğünüzde envanterinizin de silinmesini iptal etmek isteyebilirsiniz. Oyun içerisinde defalarca kez ölebilirsiniz. Bu ölmeler sonucunda ise bulduğunuz çok değerli aletleri kaybedebilirsiniz. Bu aletleri kaybetmek istemeyeceğinizden eminim.

Haritayı bol bol anlattık. Şimdi gelelim teknik bilgilere. Haritayı her türlü bilgisayar kasmadan oynatabilir diye düşünüyorum. Fakat sisteminiz aşırı düşük ise ayarları en düşüğe getirmekte fayda var. Bu harita 1.8 ve 1.9 sürümlerini destekler şekilde hazırlanmış. Yani bu sürümler dışında bir sürüm ile oyuna girerseniz harita içerisindeki bazı şeyler silinebilir. Bu da haritayı tam anlamı ile oynayamamak anlamına geliyor.

Haritanın PlanetMinecraft adresi aşağıdaki butonun içerisinde yer alıyor.

planetminecraft.com/project/sky-survival-the-islands-of-junara-22-mob-souls-128k-download-also-on-minecraftforum/

İndireceğiniz harita dosyası 40MB yer kaplıyor.

Virüs tarama sonuçları için tamda buraya tıklayabilirsiniz.

Keyifli oynamalar!


Haritanın yapımcısı: madgoblin​
  • Beğen
Reactions: AdexTR
Yazar
Bernard
İndirilme
32
Görüntüleme
3,270
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

Bernard ait diğer kaynakar


Üst