TLGNDAdaFly - Temiz kullanımlı, her skyblock pluginine uyumlu, kullanışlı AdaFly eklentisi.

Bedava TLGNDAdaFly - Temiz kullanımlı, her skyblock pluginine uyumlu, kullanışlı AdaFly eklentisi. v1.0

İndirmek için giriş yapın
tlgndadafly.png

Bu plugin v7 plugin paketlerinin v7SkyBlock versiyonu için ve
skript kullanmak istemeyenler için yapılmıştır.

Muhtemelen aranızda "adafly" nedir diye bilmeyeniz yoktur. Ancak protokol ve usül gereği,
Bu eklenti oyuncularınızın sadece adalarında uçmasını, farklı bir yere gittiği zaman
daha önce adasında verilen uçuşun otomatik olarak kesilmesini sağlar.

Etraftaki yüzlerce olan skriptten farkı ne?

Bilmiyorum hayatımda hiç skript incelemedim veya skriptle uğraşmadım,
hatta adafly'ın ne olduğunu bana farklı bir kullanıcı söyledi
ben pek sevmem bu tarz sonradan üremiş ve oyuncunun işini çok kolaylaştıran şeyleri
o yüzden bilmemem daha iyiydi. O kullanıcının anlattığını olduğu gibi plugine çevirdim.

Önemli

Eğer sunucunuzda skyblock sistemini, "ASkyBlock" eklentisinden farklı bir eklenti sağlıyorsa,
lütfen o eklentinin otomatik olarak oluşturduğu skyblock dünyasını config.yml dosyasına belirtin.
Eğer farklı bir dünya oluşturmayan, varsayılan dünyada kendi halinde adalar oluşturan bir skyblock eklentisi varsa, bana bildirin, güncelleme yapar, hallederim.

Eğer oyuncu adasındaysa ve /adafly komutunu girerse
ada.png

Eğer oyuncu adasında değilse ve /adafly komutunu girerse
ada2.png

Bu plugin hakkında veya herhangi bir pluginim hakkında güzel bir öneriniz varsa,
hep adafly kullanırken "keşke şöyle bir özellik de olsa" diyorsanız, yapılması mümkün olan her isteğinizi gerçekleştirebilirim, yorumda belirtin yeterli.

vYkL7R.png
Yazar
>>TheLegend<<
İndirilme
22
Görüntüleme
1,012
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme