• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
Truva | Satış Hakları ve PSD Dosyası Satılacaktır! | Konu Tasarımı

Satılık Truva | Satış Hakları ve PSD Dosyası Satılacaktır! | Konu Tasarımı

truva1.png
truva2.png
truva3.png

Fiyat: -
Stok: -
Discord:
BRKN#0929
TASARIMIN SATIŞ HAKLARI VE PSD DOSYASI TEK KİŞİYE SATILACAKTIR! LÜTFEN TEKLİFLERİNİZİ DİSCORD ÜZERİNDEN BANA İLETİN!
Yazar
BorakanT
Görüntüleme
429
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
4.50 yıldız(lar) 4 değerlendirme

BorakanT ait diğer kaynakar

En son güncellenenler

1. Satış Hakları

Tasarım satış haklarıyla ve PSD dosyasıyla birlikte satılacaktır. Alıcıların teklifleriyle bana...

Son incelemeler

Güzel tasarım
Diğer tasarımınla neredeyse aynı girişi kullandığın için 1 yıldız kırdım. Ayrıca diğer yıldızıda fiyatı yüzünden kırdım 20TL olsa çok iyi bir fiyattı ama 25 olunca daha iyi alternatiflere göz atası geliyor insanın. Yinede başarılar...
BorakanT
BorakanT
Son kısmı okuyup incelemeni tekrar yapar mısın?
Tek kelimeyle Mükemel..
BorakanT
BorakanT
Çok teşekkür ederim ^^
Gayet hoş bir tasarım.
BorakanT
BorakanT
Çok teşekkürler ^^