TÜRK YAPIMI - Discord sürekli değişen oynuyor yazısı!

Bedava TÜRK YAPIMI - Discord sürekli değişen oynuyor yazısı! 0.0.1

İndirmek için giriş yapın
Circle, discord, gaming, messenger, round icon icon


Discord Gelişmiş Açıklama ProgramıNasıl kullanılır?

Programın çalışma mantığı oyunlar gibidir. Programı çalıştırdığınızda program Discord'a kendini oyun gibi tanıtır. Bunun için bir oyun oluşturmamız gerekir.

Birinci adımda oyun oluşturmak için https://discordap p.com/developers/ adresinden kendimize bir uygulama oluşturacağız.Açılan pencerede name kısmına "********* oynuyor" yazısı kısmında yazacak olan metni yazıyorsunuz.Sonrasında gelecek olan ekranda programımızın ayarlarına yapıştırmak id'yi kopyalıyoruz.ID'yi programımızın ayarlar kısmında yer alan "UYGULAMA ID:" kısmına kopyaladığımız ID'yi yazıyoruz.
Sonrasında discordapp'a geri dönüyor ve fotoğrafta gördüğünüz gibi rich presence sekmesine geliyoruz.Gelen sekme de değişen açıklama da olacak fotoğrafları ekliyoruz.

Fotoğrafta ki gibi ekledikten sonra programa geri dönüyoruz ve eklediğimiz resmin ismini ilk kolona yazıyoruz (Eğer herhangi bir kolonu boş bırakırsanız boş bıraktığınız yer gözükmeyecektir.). İkinci kolona ise fare imlecini resmin üstüne getirdiğimizde çıkacak olan metni yazıyoruz. Üçüncü kolona resim sol altında oluşacak olan minik resmin ismini yazıyoruz. Dördüncü kolona küçük resmin üstüne fare imleci geldiğinde çıkacak olan yazıyı ve beşinci kolono da resmin sol tarafında yazak olan metni yazıyoruz. Benim ayarlarım şu şekilde:Eğer 6 tane değilde 5 tane olsun isterseniz çarpı işareti ile silebilir, daha fazla olsun istiyorsanız ekle butonu ile ekleyebilirsiniz.

Tüm ayarları yaptıktan sonra çalıştırın.Gördüğünüz gibi başarılı bir şekilde açıklamamız gelmiş.

DESTEK ALMA ve ILETIŞIM ADRESLERI
Discord sunucumun davet kodu dkbNmFJ
Katılmak için + işaretine basın ve bir sunucuya katıl seçeneğini seçin.
davet gir bölümüne kodu girin ve sunucu katıldınız.

Mail: [email protected]
Discord: Pikod#5894


Program Linki

RAR Şifresi: pikod
Programı Yükle
Virus Total
Yazar
Pikodd
İndirilme
8
Görüntüleme
1,188
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

Pikodd ait diğer kaynakar


Üst