• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
Ücretsiz Minecraft Web Site Scripti + Alan Adı + Hosting Hediye!

Bedava Ücretsiz Minecraft Web Site Scripti + Alan Adı + Hosting Hediye!
Detaylı Bilgi

leaderos.com.tr
Web Sitesine Git


Ücretsiz Minecraft Web Site Scripti

Evet arkadaşlar herkesin çok istediği LeaderOS v5 ücretsiz paketini çıkardık! Bu paket ile web sitenizi ücretsiz bir şekilde kurabileceksiniz. Fakat bu pakette sadece bizim sağladığımız ücretsiz alan adını kullanabilirsiniz ve Teknik Destek hizmeti alamazsınız.


Ücretsiz Minecraft Web Site Scripti Nasıl Alınır?
Ücretsiz Alan Adı Hediyesi

Ücretsiz alan hediyesi ile web sitenizi kurabilir. Oyuncuların minecraft sunucunuza bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Örnek verecek olursak, "ornek.los.tc" ile siteye giriş yaptırıp, "play.ornek.los.tc" ile minecraft sunucunuza bağlayabilirsiniz. İsterseniz "ornek.los.tc" ile hemen sunucunuza hem de sitenize girmesini sağlayabilirsiniz. Hem de bu işlemler oldukça basittir. Normalde çok karmaşık olan bir sistemi sadece bir tık ile yapabilceğiniz bir panel hazırladık. leaderos.com.tr üzerinden Alan Adlarım sayfasından alan adlarınızı kolayca yönetebilirsiniz.


Ücretsiz Minecraft Alan Adı Nasıl Alınır?
Ücretsiz Web Hosting Hediyesi (SlimmWeb)

Bir web sitesinin olmazsa olmazlarından olan Web Hosting hizmetini de sizler için ücretsiz sağlayan SlimmWeb ile anlaştık.


Ücretsiz Minecraft Web Hosting Nasıl Alınır?


https://egitim.leaderos.com.tr/uecretsiz-web-hosting


Evet arkadaşlar sizler için hazırladığımız bu yeni hizmetler sayesinde hiçbir koşul olmadan ücretsiz bir şekilde web sitenizi kurabileceksiniz. Web sitesi için ihtiyacınız olan üç temel hizmeti (Alan Adı, Web Hosting, Yazılım) sizler için ücretsiz hazırladık. Eğer bu hizmetlerimiz ilgi görürse daha fazla yeni ve ücretsiz araçları hizmetinize sunacağız!


Tanıtım Videosu

  • Beğen
Reactions: Halley0
Yazar
LeaderOS
Görüntüleme
389
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

Üst