VirtualShop - Türk Yapımı Sanal Market Eklentisi (1.8 - 1.13) - GUI Edit Özelliği

Bedava VirtualShop - Türk Yapımı Sanal Market Eklentisi (1.8 - 1.13) - GUI Edit Özelliği 1.0.6

İndirmek için giriş yapın
Merhabalar, ben Pikod bu konuda sizlere son eklentim olan VirtualShop'u tanıtacağım.
Umarım eklenti işinize yarar.

Eklenti ne işe yarıyor?
Eklenti kısaca sunucunuz da sanal market oluşturmanızı sağlıyor.
/vs komutunu kullanarak ana menüyü açıyorsunuz Kategoriler bölümüne girerek kategorilerinizi envanterinizden, chest'e taşıyorsunuz ve kategori eklenmiş oluyor.
Aynı şekilde eşyaları da bu teknikle ekleyebiliyorsunuz.
Oyuncular ise -/market komutunu kullanarak eklentinin market sayfasına ulaşabiliyor.

Detaylı Eklenti Tanıtım Video

Eklenti'den Görüntüler
Şimdi eklentiden bir kaç görüntü alacağız

Başlangıç menüsünden bir görüntümüz. Eşyaların altında eşyalara koyduğumuz isimleri görüyorsunuz.
146939

Hazır configin kategorilerinin görüntüsü şu şekilde (Siyah Cam dekorasyon amaçlı koyuluyor. Nasıl koyacağım diye soracak olursanız, envanteriniz de bulunan siyah cam eşyasını sürükleyip bırakmanız yeterli olacaktır. Siyah cam dekorasyon için ayırdığım bir blok.)

146940

Herhangi bir kategoriyi düzenlemeye çalıştığınızda sizi bu menü karşılayacak

146941

Eğer bir kategoriye Eşya Eklemeye çalışacak olursanız bu menüyü göreceksiniz

146943

Bir eşyaya satış, alış fiyatı biçmek için işte bu menüdeki demir ve altın eşyalarını kullanabilirsiniz.

146944

Yazar
Pikodd
İndirilme
80
Görüntüleme
4,285
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 4 değerlendirme

Pikodd ait diğer kaynakar

En son güncellenenler

1. VirtualShop RELOADED | Efsanevi Özellikler | Buglar FIXED

Bu sürüm de bir sürü mükemmel özellik ekledim. Ayrıca 4 sürümdür peşimi bırakmayan ve eklentiyi...
  2. 1.0.5 Güncellemesi

<3 Destek için discord sunucuma gelmeyi ihmal etmeyin <3 EKLENENLER: * Efsanevi satma/alma...
  3. 1.0.3 Güncellemesi

Güncellemeyle eklenenler: * (Sol Tık) Alım: Kapalı" metini değiştirilebilir. * Kategoriler aynı...

Son incelemeler

Başarılı plugin tebrikler :)
Eline sağlık üstat güzel iş çıkarmışsın.
10/11 verdim :)
Çok güzel olmuş. Emeğine sağlık.