Yardım (Çözüldü) 1.14 TuSKe Sorunu

YEmreK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skript Plugininin Sürümü
Skript-2.4-beta5
Oyun Sürümü
1.14.4
Sunucu Sürümü: 1.14.4
Sunucu Jar Dosyası: Paper-1.14.4-b175.jar
Skript Sürümü: Skript-2.4-beta5.jar
TuSKe Sürümü: TuSKe1.8.2-Patch-3.jar (Pikachu Patch 3)

Merhabalar. Çok ilginç bir sorunla karşı karşıyayım. Sunucu çalıştırdığımda TuSKe cayır cayır çalışıyor. Fakat skriptlerde düzenleme yaptıktan sonra veya yapmadan /skript reload scripts attığım anda TuSKe patlıyor. GUI'ler açılıyor eşyalar sıralanıyor falan ama GUI'den eşyaları alabiliyorum ve GUI eşyalarının yapması gereken eylemler de çalışmıyor. Sunucuya reload attığım zaman geri düzeliyor fakat skript reload atıığımda yine patlıyor.
Kod:
command /test:
    trigger:
        open virtual chest inventory with size 6 named "&e&lTest" to player
        make gui slot 10 of player with stone named "&6&lTest" with lore "&aLORE1" and "&b1LORE2" to close then execute console command "say test"
Mesela bu basit kod sunucu başladığında çalışıyor, GUI'de taşa tıkladığımda console Test mesajı yayınlanıyor. Ama skript reload attığım anda yukarda bahsettiğim gibi eşyaları çalabiliyorum ve işlemler çalışmıyor.

Desteklerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
/sk reload all kullanma. TuSke'deki menüleri bozuyor.

YEmreK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
/sk reload all kullanma. TuSke'deki menüleri bozuyor.
sk reload all kullanmıyorum zaten yukarıda da söylemiştim /sk reload scripts kullanıyorum. Skript'in stable sürümü yayınlanınca belki düzelir ama yine de pek umudum yok.

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
sk reload all kullanmıyorum zaten yukarıda da söylemiştim /sk reload scripts kullanıyorum. Skript'in stable sürümü yayınlanınca belki düzelir ama yine de pek umudum yok.
Yok bayadır var bu sorun. Skriptleri topluca reloadlamak yerine teker teker reloadlarsanız /sk reload kredi gibi sorun çıkmaz

YEmreK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yok bayadır var bu sorun. Skriptleri topluca reloadlamak yerine teker teker reloadlarsanız /sk reload kredi gibi sorun çıkmaz
Aynen dediğin gibi tek tek reload ladım hiçbir sıkıntı çıkmadı. Her ne kadar ufak bir kanserlik seviyesine sahip olsa da en azından bir çözüm yolu. Teşekkürler yardımınız için.

Peki sorun Skript tarafı ile mi yoksa TuSKe tarafı ile mi alakalı? Yani sorunu yapan tarafa gelecek bir güncelleme bu sorunu çözebilir mi? TuSKe'yi güncelleyen sadece Pikachu vardı o da uzun süredir güncellemiyor. Umarım yeniden el atar.

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
Aynen dediğin gibi tek tek reload ladım hiçbir sıkıntı çıkmadı. Her ne kadar ufak bir kanserlik seviyesine sahip olsa da en azından bir çözüm yolu. Teşekkürler yardımınız için.

Peki sorun Skript tarafı ile mi yoksa TuSKe tarafı ile mi alakalı? Yani sorunu yapan tarafa gelecek bir güncelleme bu sorunu çözebilir mi? TuSKe'yi güncelleyen sadece Pikachu vardı o da uzun süredir güncellemiyor. Umarım yeniden el atar.
TuSKe ile alakalı muhtemelen.