Özel eklenti | Sunucum için bir kaç özel eklenti kodlatıcam nelere dikkat etmeliyim

ZorG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam forum halkı hayırlı ramazanlar mutlu haftalar dilerim
başlıkta da görebileceğiniz gibi sunucum için özel eklentiler kodlatmayı düşünüyorum
daha önce kimse ile bu konuda çalışmadım nelere dikkat
etmem gerek neler önerirsiniz her türlü öneri ve fikiri çekinmeden yazın lütfen

Tekrardan hayırlı ramazanlar ve iyi forumlar

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
bilinen bir kişiye kodlat ve daha önce o kişiden pl kodlatmış yada eklenti hartia vb satın almış kişilerin görüşlerini al araştır o kişiyi ki güvenilirmi öğren ayrıca eklenti bitiminde parayı göndermeden önce bir sunucu açmasını ve eklentiyi incelemek istediğini söyle ki eklenti senin istediğin gibimi çalışıyor gör .

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir şey istediğinde sana ayrıntısı sormuyor ve sadece senin söylediklerinle yetiniyorsa o kişi tecrübesizdir. ayrıntı ve bilgi istemesi baştan savma iş yapamadığı anlamına gelir. saygılı değilse, kaba cümleler kuruyorsa, ego seziyorsan arkadaşta, iş yapma. istediğin eklentide ne kadar özelleştirilebilir, ne kadar kullanıcı dostu kodlanmış bunlara dikkat etmen gerekiyor. ve daha önemlisi referansları önemli.

KodBağimlisi

Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba eğer bir developer arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz gerekli referansları size vericeğimden emin olabilirsiniz discord adresim: ***********

ZorG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bilinen bir kişiye kodlat ve daha önce o kişiden pl kodlatmış yada eklenti hartia vb satın almış kişilerin görüşlerini al araştır o kişiyi ki güvenilirmi öğren ayrıca eklenti bitiminde parayı göndermeden önce bir sunucu açmasını ve eklentiyi incelemek istediğini söyle ki eklenti senin istediğin gibimi çalışıyor gör .

Değerli yorumun için teşekkür ederim yorumun benim için cok değerli :)

bir şey istediğinde sana ayrıntısı sormuyor ve sadece senin söylediklerinle yetiniyorsa o kişi tecrübesizdir. ayrıntı ve bilgi istemesi baştan savma iş yapamadığı anlamına gelir. saygılı değilse, kaba cümleler kuruyorsa, ego seziyorsan arkadaşta, iş yapma. istediğin eklentide ne kadar özelleştirilebilir, ne kadar kullanıcı dostu kodlanmış bunlara dikkat etmen gerekiyor. ve daha önemlisi referansları önemli.

Cok yerinde bir yorum teşekkür ederim sağol yorumun elmas değerinde gözümde sağol :)

Merhaba eğer bir developer arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz gerekli referansları size vericeğimden emin olabilirsiniz discord adresim: ***********

ekledim