Özel Mob Yaratmak

kantra

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar Genelde RPG Sunucularında oluyor ve bu pluginin adı nedir nasıl kullanlır.
örn:Zombi Yarattım Üstüne Deri-Demir Karışık Zırh Vericem Health'ını Ayarlıcıcam Damagesini ,Ne Düşeceği
gibi gibi yardımcı olursanız sevinirim...

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Plugin ile nasıl bilmiyorum ama 1.9 kullanıyorsan "/summon Zombie - - - {ArmorItems:[{id:iron_boots},{id:iron_leggings},{id:iron_chestplate},{id:iron_helmet}],ArmorDropChances:[2.0f,2.0f,2.0f,2.0f]} yaparsan demir setli zombi oluşturursun ve tüm itemleri düşer(denenmedi).

kantra

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
https://www.spigotmc.org/resources/mythicmobs.5702/
Bu plugin ile yapabilirsin ek olarak farklı alternatifleri var yapım konusuna gelirsek tutorial olarak birçok video mevcut.
Aklımda Vardı bu zaten Başka bir pluginlemi yapıyorlar diye sormuştum sağol

Plugin ile nasıl bilmiyorum ama 1.9 kullanıyorsan "/summon Zombie - - - {ArmorItems:[{id:iron_boots},{id:iron_leggings},{id:iron_chestplate},{id:iron_helmet}],ArmorDropChances:[2.0f,2.0f,2.0f,2.0f]} yaparsan demir setli zombi oluşturursun ve tüm itemleri düşer(denenmedi).
Üstündeki İtemlerinin Düşmesini İstemiyorum Örnek olarak Yeşim Taşı Adlı Çakıl Taşı Düşmesini istiyorum Pluginle ilgili bir şey olması gerek yinede sağol

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
@umut_ unkini dicektim bende ama bazı serverlerde CustomBosses da var bi bak istersen :)