Ücretsiz Server Teması

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Dostlar, Ilk minecraft server temamı sağ salim tamamladım ve bunu size ücretsiz olarak sunuyorum. Neden ücretsiz diye sorarsanız; Pek fazla uğraşmadım ve detaylara dikkat etmedim. Bu yüzden bu temayı ücretli satıp haksız kazanç elde edip birinin hakkına girmek istemem. Zaten satıcı tagım yok. Yazıları editlemeniz için photoshop uygulamasını kullanmanız gerekiyor. Eğer photoshop kullanmıyorsanız benimle dc üzerinden iletişime geçerseniz ücretsiz bir şekilde sizin için editleyebilirim.
Discord:
Devils_666#8380
İndirme Linki: Font.rar
VirüsTotal: VirusTotal

font2.png

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Sanırsam sadelik üzerine gitmek istiyorsun. Yazıları fazla büyük yapmamaya ve font seçimine dikkat etmen gerek. ^_^

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sanırsam sadelik üzerine gitmek istiyorsun. Yazıları fazla büyük yapmamaya ve font seçimine dikkat etmen gerek. ^_^
Evet sadeliği severim. Büyük firmalarda hep sitelerini, ürünlerinin kutusunu sade ama hoş yapmaya özen gösteriyor. Bu temayı kendimi denemek maksadıyla benden tema yapma konusunda bir halt olurmu? :D Diye yaptım. Zahmetli bir iş. Kendi sunucum için güzel bir tema yaptıktan sonra zannetmiyorum bu iş için pek zaman harcayacağımı ama hobi olsun diye yaparım belki arada bir :)

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadelik bu tasarım için saçma olur. Sonuçta bu sadelik değil, içerik bakımından yetersizlik. Font çok kötü, Poppins, Raleway tarzı fontları kullanabilirsin. Ayrıca düzen eksikliği var. Bazı satırlar birbirine yakınken, bazıları uzak.

10 üzerinden 3.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sadelik bu tasarım için saçma olur. Sonuçta bu sadelik değil, içerik bakımından yetersizlik. Font çok kötü, Poppins, Raleway tarzı fontları kullanabilirsin. Ayrıca düzen eksikliği var. Bazı satırlar birbirine yakınken, bazıları uzak.

10 üzerinden 3.
Doğrudur. Hiçbirşeye dikkat etmedim bu tasarımı yaparken. Ama bir sonraki yapacağım tasarımda eleştirilerinizi dikkate alarak daha iyi şeyler yapmaya gayret göstereceğim :)