Üst Geçitte Gitarımla;Elanur İle Tanışma Süreci.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar ben Yusuf sizlere öykümü paylaşmıştım buda öykümün devamıdır, :)
Umarım beğenirsiniz, iyi okumalar.

BÖLÜM 2:Elanur ile Tanışma Süreci.
Ders Edebiyattı sıkıcı geçen bir ortamdı öğretmen bir şeyler anlatırken Yusuf'un uykusu gelmişti ve uykuyu değilde Elanur ile bir hayal kurdu,
onla bir yerde kahve içmeyi hayal ediyordu hayal ederken de yüzünden gülüş eksik olmuyordu.
Yusuf Elanur ile tanışmak istiyordu ve en kısa sürede onun ile tanışıp konuşmalıydı,
Teneffüse dört dakika vardı Yusuf kağıda bir şey yazdı çöpe gider gibi yaptı giderken Elanur'un masasına kağıdı koydu göz göze geldiler sonra, Yusuf yerine oturdu.
Teneffüs oldu kantinde bir masada sohbet ettiler işte birbirine isimlerini söylediler hobilerini,fobilerini söylediler tanışıp kaynaştılar.
Çok iyi bir arkadaş oldular okulda teneffüsler de vakit geçirdiler, beraber öğlen yemeği yediler okuldan sonra çay içtiler kahve içtiler.
Bu arada Elanur'un çok güzel bir sesi vardı Yusuf bunu söyleyince de Elanur kendi sesini pek iyi bulmuyordu.
Bir tane teklif sundu Yusuf dedi ki;
-Ben gitar çalıyorum senin sesinde güzel ben çalsam sen söylesen okul harçlığımızı kazansak böyle hafta sonları nasıl olur?
Hem ailemize de yük olmayız.
Elanur da cevap olarak;
-Bilmiyorum ailem ile konuşup izin almam lazım bu konu hakkında yarın ben sana söylerim olur mu?
-Olur olur ben beklerim.
Dedi Yusuf bu lafın üzerine, yarını sabırsızlıkla bekliyordu.
Yarın oldu yeni bir gün ile yataktan kalktı Yusuf, okul üniformasını giydi kahvaltısını yaptı.
Aynaya bir iki kere baktı çantayı omzuna taktı ve okulun yolunu tuttu.
Elanur'un vereceği cevabı dört gözle bekliyordu acaba,

Olumlu mu, yoksa olumsuz bir cevap mı alcaktı, diye düşünürken zaman hızla akmıştı." olarak değiştirirsen güzel olur.
Devam Edecek

Son düzenleme:

oyunimparatoru

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kitapta yazabilirsin iyi bir hayal gücün var bu yeteneğini değerlendir :)

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Olumlu mu? Yoksa olumsuz mu? cevap alacaktı

Orayı; "Olumlu mu, yoksa olumsuz bir cevap mı alcaktı, diye düşünürken zaman hızla akmıştı." olarak değiştirirsen güzel olur.

Hikaye güzel, beğendim. Devamını bekliyorum :)

daimy2017

Marangoz
En iyi cevaplar
0
cevap muhtemelen olumlu olacak. hikaye güzele benziyor, kolay gelsin.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Orayı; "Olumlu mu, yoksa olumsuz bir cevap mı alcaktı, diye düşünürken zaman hızla akmıştı." olarak değiştirirsen güzel olur.

Hikaye güzel, beğendim. Devamını bekliyorum :)
Değiştirdim teşekkür ederim.