İlk Çizimim Ve Dijital Boyamam

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu bölümü görünce çalışmalara vb. baktım ve 30dk içerisinde (kötü)bir çalışma yaptım.
Bilmiyorum geliştirir miyim.
Zor bi işmiş kağıda çizdikten sonra fotoğrafını çek photoshopta tekrar çiz renklendir falan.
Neyse uzatmadan utanarak resmi alta bırakmak istiyorum ;

Bu arada böyle çalışmaların rehberini falan bilen varsa link bırakabilirse sevinirim.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
İlk çizimin olduğu için daha uygun programı, kendi çizim taktiklerini bulmadın. Ama sana motivasyon olacaksa şöyle söyleyeyim. Bu halini bile beğendim gelişeceğine inanıyorum.
Program olarak Photoshop CS6 ile yapılmış güzel çizimler gördüm.
Aynı zamanda Adobe İllustrator var. Biliyorum biraz profesyonel uygulamalar ama heves etmişsin ve bu işi yapmak istiyorsun. Bence yapabilirsin.

Ve dediğin gibi kağıda çizip photoshopa geçirmek en iyi yol. Önce kağıttaki çizimini geliştirmelisin. Profesyonel çizimler böyle yapılıyor http://www.gencgrafiker.com/dijital-tasarimda-carpici-karakter-cizimi-nasil-yapiliyor/

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk çizimin olduğu için daha uygun programı, kendi çizim taktiklerini bulmadın. Ama sana motivasyon olacaksa şöyle söyleyeyim. Bu halini bile beğendim gelişeceğine inanıyorum.
Program olarak Photoshop CS6 ile yapılmış güzel çizimler gördüm.
Aynı zamanda Adobe İllustrator var. Biliyorum biraz profesyonel uygulamalar ama heves etmişsin ve bu işi yapmak istiyorsun. Bence yapabilirsin.

Ve dediğin gibi kağıda çizip photoshopa geçirmek en iyi yol. Önce kağıttaki çizimini geliştirmelisin. Profesyonel çizimler böyle yapılıyor http://www.gencgrafiker.com/dijital-tasarimda-carpici-karakter-cizimi-nasil-yapiliyor/
Yorumun için teşekkürler tavsiyen için sağol <3

UvenixGFX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk çizimin olduğu için pek eleştirmek doğru olmaz hevesini kırmadan devam et bir gün sen de bu işin ustası olabilirsin.

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
bence farenin dpi'ını iyice düşür. ondan sonra bucket tool'u kullanırken kenar yumuşatmayı açarak beyaz kısımlar gidene kadar tıkla

istersen burada bir baştan çizimi var

Ekli dosyalar

• OoBJ6Z.png
    OoBJ6Z.png
    28 KB · Görüntüleme: 430