[ İnfumia ] - Peşinden koşacak cesaretin varsa bütün hayaller gerçek olabilir. [ Takım Tanıtımıdır ]

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Merhaba değerli forum üyeleri ve yetkilileri.
Resmi olarak kendi forum tasarımımızı sizlere sunmaktan
gurur duyuyoruz,
Amacımız : Forum.gamer.com.tr adresindeki her sunucuya gerek ücretli gerek ücretsiz destek verebilmek ve iyi sunucular ortaya çıkarabilmektir.

- Made By İnfumia -

Son düzenleme:

_BurakTRHN_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bazı Yerlerde Yazı Tipi Geliştirilebilir.Onun Dışında Güzel.Selamlar Künefeci.

✓TRHN

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Bazı Yerlerde Yazı Tipi Geliştirilebilir.Onun Dışında Güzel.Selamlar Künefeci.

✓TRHN
Selamlar künefe sever dostum :)
Grafik tasarımıcısı CLGNTURK mesajın için teşekkür ediyor. En kısa sürede yeni tasarımımızı paylaşacağız.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Tasarım açısından benzer fakat tema açısından farklı olmuş o yüzden biraz hoşuma gitmedi değil açıkçası, güzel. Kullanıcı adlarının yazıldığı yazıların gerçekten değiştirilmesi gerekiyor, hiç hoş durmuyor kanımca. Arka ya da ön plana ufak tefek detaylar eklenebilirse daha da hoş olabileceğine inanıyorum. Ayrıca konu başında - Made By İnfumia - örnek tasarım altında da başka bir isim yazıyor, saçma geldi.
Başarılar!

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Tasarım açısından benzer fakat tema açısından farklı olmuş o yüzden biraz hoşuma gitmedi değil açıkçası, güzel. Kullanıcı adlarının yazıldığı yazıların gerçekten değiştirilmesi gerekiyor, hiç hoş durmuyor kanımca. Arka ya da ön plana ufak tefek detaylar eklenebilirse daha da hoş olabileceğine inanıyorum. Ayrıca konu başında - Made By İnfumia - örnek tasarım altında da başka bir isim yazıyor, saçma geldi.
Başarılar!

Yorumun için Teşekkürler.Kullanıcı Adlarının yazıldığı yazı Fontu tamamen benim hoşuma gittiği için kullandım doğal olarak tasarımı ben yaptığım için kendimi anlatan esintiler koymak benim hoşuma gidiyor. 2.si - Made By İnfumia - Anlamı Tasarım "İnfumia" Ekibi Tarafından Yapılmıstır.Bir Ekip Olarak Bu işin İçerisinde Olduğumuz İçin Ekibimizin İsmi Üzerinden Tasarımlarımızı Sizlerle Bulusturuyoruz. "Designed by CLGNTURK" ise Tasarımı Dizayn Edenin İmzasıdır.