İnfumia - Survival Premium Eklenti Paketi l Ramazan Boyunca %75 İndirimli!

Cylonce

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı bir paket diyemem. Çünkü klasik bir survival paket bence %75 indirim değil Ücretsiz verilmesi gerekli.

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Başarılı bir paket diyemem. Çünkü klasik bir survival paket bence %75 indirim değil Ücretsiz verilmesi gerekli.
İçeriğinin tamamını bilmeden böyle konuşmanız üzüyor, gelin discord adresimize sesli ve canlı anlatalım.

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Bu yorumu senin yapman da benim fazlasıyla ilgimi çekti. Survival piyasasında neler yaptığını bilmeyenler vardır. İstersen onları anlatır mısın? Neyse konuyu fazla dağıtmamakla beraber senin gibi düz bakış açısıyla düşünen arkadaşlara cevap vermediğimi bilmeni isterim. Pakate %50lik ücret ödüyor, teknik desteğine %50 ücret ödeyip paket adı altında teknik destek ve sınırsız kütüphane elde ediyorsun. Dilersen saldırı olaylarını bırakıp kendi çapında güzel şeyler yapabilirsin. Şimdi senin adını gören comışın üyeleri beğenebilir. MRJ yazısı görüyorum, örn şu piyasada kimse Baran ve MRJ nereden ortaya çıktı bilmez. Ama gel gör ki eski isimlerle şuanda prim kasabilen insanlar yanlış yerde durmayı iş bilmişler.
Kolay gelsin. :)
Bu mesajı atmakla fazla çaba sarf etmiş olmalısın.

Paketi diğer hayatta kalma sunucularından ayıran özelliklerden bahsedebilirdin mesela?

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Yukarıda belirtilen özelliklere bakıldığında farklılığın nerede olduğunu göremedim, fekşın sunuculara değer katmak için yapılmışsa bu paket yanlış kategoride konusu açılmış. Ağaç sisteminden kasıt timber, takım sisteminden kasıt xteam, hızlı craft sisteminden kasıt fastcraft, meslek sisteminden kasıt jobs ise bunların hepsini Türkçe'ye çevirmek pek zor olmasa gerek. Translate bedava dururken neden buna 50TL gibi indirimde olduğu halde uçuk bir fiyata almayı düşünsünler? Farklı olarak gördüğün bir sistem varsa yazabilirsin sana Spigot linkini atabilirim, sonuç olarak yaptığınız tek şey eklentinin dilini değiştirmek. :ıslık:

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aşağıdaki eklentileri sadece Türkçeleştirerek satarak eklentileri için uğraşan kişilere yazık etmiş oluyorsunuz ve bu paketin bir kişi tarafından alıp paylaşılmasına söz etmeyi düşünüyorsanız çok yanlış düşünüyorsunuz, çünkü böyle bir şeye söz söyleyecek konumda değilsiniz(Eklentileri bir araya toplayarak satmak).

Aşağıda paylaştığım eklentiler sadece bir kısmı eğer bunların olmadığını düşünüyorsanız çoğu yakın eklentiler.(bkz.Wild = RandomTP, Crazy Crates = Crates Plus)

Türkçeleştirilmeden önceki ekran görüntüsü Gyazo
Kit menüsü KitPreview xd

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Paketin içeriğini bilmeden klasik eklentilere yorum yapacak kadar düşülmüş ki ne zaman yükseldiniz ki zaten :)
Dilersen ortağına verdiğim teklifi düşü, hani anlayabilme ve em
Paketin içeriği konuda mevcut ve teknik destek harici bir farklılık görülmüyor kardeş Bir paket için ne desteği verilebilir bilmiyorum. Herhalde kit menüsü nasıl açılır diye soranlara /kit ve devamı... Her neyse alt tarafı klasik bir hayatta kalma paketini fazla abartmana gerek yok ama seni tanıdığım için bunu yapmanı gayet anlayışla karşılıyorum çünkü in-fumia yaptı değil mi? Eleştirilere açıktın sözde :). Eğer eleştirilere açık olsan d.iscord üzerinden daha mesajı attığım gibi istek atıp kurduğun cümlelere dikkat ederdin. :ci: