İnfumia - Survival Premium Eklenti Paketi l Ramazan Boyunca %75 İndirimli!

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali

[--------------------------------------------------------------------------------------------------]

Arkadaşlar öncelikle paketle alakalı bir takım fotoğrafları aşağıya spoyler şeklinde ekledim. Ufak şekilde buradan fikir edinebilirsiniz.
Bize ulaştığınızda paketi test etmek isteyen arkadaşlar olursa canlı test ve anlatımını yaparım. Bunda bir problem yok.
Paket fiyatı Haziran ayının 2sine kadar 50 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.
Daha sonrasında fiyatta artış olabilir de olmayabilir de.

Satın alacak arkadaşlar İnfumia discord sunucusuna giriş yaparak bize bilgi verebilirler.
Sipariş formunuda discord kanallarında görebilirler.

/Kit komutunu girdiğinizde karşınıza çıkan pencere fotoğrafı

Daha sonrasında görmek istediğiniz kite tıkladığınızda açılan pencere. Üzerine geldiğinizde özelliklerini görebilirsiniz.

Her sunucuda muhakkak olması gereken sanal sandık sistemi. Alternatif olarak farklı eklenti istediğinizi belirtebilirsiniz.

Fotoğrafı eski olsada şuanda A-Z'ye türkçeleştirilmiş olan Altın Kürek Claim Sistemi. Alternatif olarak KarenProtect mevcuttur.

Bar eklentisiyle alakalı mesaj görseli. /Bar bar yazdığınızda açılıyor. İsteğe göre düzenlemesi yapılabilir.

Her sunucuda bulunan tabela market sistemi. Eklenti paketinde sandıkların üzerinde hologramlı şekilde çıkan bir sistem daha var. Alternatif olarak kullanılabilir. Görseli çekilmediği için eklenmedi. Fakat merak edilirse atacağım. Konu güncellemesinde tekrar eklenecektir.

Sunucuları renklendiren NPC sistemi ve NPC içerisine komut eklemenizi sağlayacak CommandNPC eklentisi.

Yine sunucuyu renklendiren bir eklenti daha Kasa Sistemi! Sistemde örnek kasa konulmadı fakat yapamayan arkadaşlara yardım edilecektir.

Eşya yansıtma sistemi sayesinde oyuncu arası ticaret daha güvenli olacaktır.

Her sunucuda hemen hemen ingilizce olan kısımları dahi ayarlanmış Meslek eklentisi

Sunucu spawn dünyasında veya farklı dünyalarda yağmuru kapatacak sistem! Altnernatif olarak sürekli gündüz olması içinde sistem eklenebilir.

Sunucuda PVP Kaçışını engelleyecek eklenti

Survival sunucusunu yalnız tatmayı sevenler için güzel bir eklenti. Rastgele Işınlanma.

Paketle alakalı ufak bir görsel bunlar arkadaşlar. Devamı yok mu? Diyerek çıkan arkadaşlar olucak tabii ki var fakat anlat anlat bitmiyor.
Merak eden arkadaşlar canlı görebilirler.

Paketle alakalı güncellemeler ve size sunduklarımız
Paketi satın alan veya almayı düşünen arkadaşlar öncelikle bu mesajı dikkatli okusunlar.
. 7/24 Whatsaap ve Telefon Desteği
. 7/24 Discord Desteği
. Sunucuya Girip Anında Müdahale
. Eklenti Alternatiflerini Kullanabilme
Ek olarak korumayla alakalı bir sorununuz olmasın saldırılarla alakalı her türlü aksiyon alınmıştır. Bunge kuracak arkadaşlarada gerekli açıkları kapatan eklentiler önerilecektir.
* 26.05.2019 *
1. Paketle alakalı son kontroller yapıldı.
2. Log ve konsolda çıkan miğde bulandırıcı hata mesajları giderildi.
3. Authme eklentisi kullanmak istemeyen arkadaşlar alternatif 4 eklenti getirildi.

Konu tasarımında ufak tefek hatalar mevcut, skinlerin yanlış büyütülmesi ve sanki yazısının skinin üzerine gelmesi gibi. Bununla alakalı çalışma yapmaya vaktim olmadığından böyle ekledim. Bu akşam veya 27.05 akşamı düzeltilecektir. Hepinize iyi forumlar dileriz.​

HeliosNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnfumia Ekibi Yine Başarılı Bir İş Çıkartmıs Alana Hayırlı Ugurlu Olsun. Premium Oldugu için map de olabilirdi

DRAGON19052

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

[--------------------------------------------------------------------------------------------------]

Arkadaşlar öncelikle paketle alakalı bir takım fotoğrafları aşağıya spoyler şeklinde ekledim. Ufak şekilde buradan fikir edinebilirsiniz.
Bize ulaştığınızda paketi test etmek isteyen arkadaşlar olursa canlı test ve anlatımını yaparım. Bunda bir problem yok.
Paket fiyatı Haziran ayının 2sine kadar 50 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.
Daha sonrasında fiyatta artış olabilir de olmayabilir de.

Satın alacak arkadaşlar İnfumia discord sunucusuna giriş yaparak bize bilgi verebilirler.
Sipariş formunuda discord kanallarında görebilirler.

/Kit komutunu girdiğinizde karşınıza çıkan pencere fotoğrafı

Daha sonrasında görmek istediğiniz kite tıkladığınızda açılan pencere. Üzerine geldiğinizde özelliklerini görebilirsiniz.

Her sunucuda muhakkak olması gereken sanal sandık sistemi. Alternatif olarak farklı eklenti istediğinizi belirtebilirsiniz.

Fotoğrafı eski olsada şuanda A-Z'ye türkçeleştirilmiş olan Altın Kürek Claim Sistemi. Alternatif olarak KarenProtect mevcuttur.

Bar eklentisiyle alakalı mesaj görseli. /Bar bar yazdığınızda açılıyor. İsteğe göre düzenlemesi yapılabilir.

Her sunucuda bulunan tabela market sistemi. Eklenti paketinde sandıkların üzerinde hologramlı şekilde çıkan bir sistem daha var. Alternatif olarak kullanılabilir. Görseli çekilmediği için eklenmedi. Fakat merak edilirse atacağım. Konu güncellemesinde tekrar eklenecektir.

Sunucuları renklendiren NPC sistemi ve NPC içerisine komut eklemenizi sağlayacak CommandNPC eklentisi.

Yine sunucuyu renklendiren bir eklenti daha Kasa Sistemi! Sistemde örnek kasa konulmadı fakat yapamayan arkadaşlara yardım edilecektir.

Eşya yansıtma sistemi sayesinde oyuncu arası ticaret daha güvenli olacaktır.

Her sunucuda hemen hemen ingilizce olan kısımları dahi ayarlanmış Meslek eklentisi

Sunucu spawn dünyasında veya farklı dünyalarda yağmuru kapatacak sistem! Altnernatif olarak sürekli gündüz olması içinde sistem eklenebilir.

Sunucuda PVP Kaçışını engelleyecek eklenti

Survival sunucusunu yalnız tatmayı sevenler için güzel bir eklenti. Rastgele Işınlanma.

Paketle alakalı ufak bir görsel bunlar arkadaşlar. Devamı yok mu? Diyerek çıkan arkadaşlar olucak tabii ki var fakat anlat anlat bitmiyor.
Merak eden arkadaşlar canlı görebilirler.

Paketle alakalı güncellemeler ve size sunduklarımız
Paketi satın alan veya almayı düşünen arkadaşlar öncelikle bu mesajı dikkatli okusunlar.
. 7/24 Whatsaap ve Telefon Desteği
. 7/24 Discord Desteği
. Sunucuya Girip Anında Müdahale
. Eklenti Alternatiflerini Kullanabilme
Ek olarak korumayla alakalı bir sorununuz olmasın saldırılarla alakalı her türlü aksiyon alınmıştır. Bunge kuracak arkadaşlarada gerekli açıkları kapatan eklentiler önerilecektir.
* 26.05.2019 *
1. Paketle alakalı son kontroller yapıldı.
2. Log ve konsolda çıkan miğde bulandırıcı hata mesajları giderildi.
3. Authme eklentisi kullanmak istemeyen arkadaşlar alternatif 4 eklenti getirildi.

Konu tasarımında ufak tefek hatalar mevcut, skinlerin yanlış büyütülmesi ve sanki yazısının skinin üzerine gelmesi gibi. Bununla alakalı çalışma yapmaya vaktim olmadığından böyle ekledim. Bu akşam veya 27.05 akşamı düzeltilecektir. Hepinize iyi forumlar dileriz.​
Paket güzel ve ilgi çekici görünüyor. Başarılarınızın devamını diliyorum. Alacak kişiye de hayırlı olsun

Zephryous

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzele benziyor, ancak bence daha klasik olmayan sistemler eklenebilirse güzle olur.
İyi günler dilerim.

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
İnfumia Ekibi Yine Başarılı Bir İş Çıkartmıs Alana Hayırlı Ugurlu Olsun. Premium Oldugu için map de olabilirdi
Yorum için teşekkür ederiz. Paketin Premium adıyla yayınlanması içeriğindeki eklentilerin zenginliği ve optimizasyonuydu. Belki ileride güzel bir etkinlik veya farklı bir paketle Premium-Haritalı çıkabilir ne dersin? :)

Yine İnfumia yine kalite.
Çok teşekkür ederiz o halde. :)

Paket güzel ve ilgi çekici görünüyor. Başarılarınızın devamını diliyorum. Alacak kişiye de hayırlı olsun
Yorum için teşekkür ederim, konuya çok fazla resim ekleyemedim. Şuanda resim işlerini hallediyorum. Güncelleme olarak ekleyeceğim.

Güzele benziyor, ancak bence daha klasik olmayan sistemler eklenebilirse güzle olur.
İyi günler dilerim.
Yorum için teşekkür ederim, klasik bir paket olmamasına özen gösterdik. Orada yer alan eklentilerin bir de görünmeyen kısmı var. O görünmeyen kısmıda bu akşam hayırlısıyla ekleyeceğim. Canlı görmek isterseniz buyrun discordumuza. :)

Zephryous

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zephryous#4333 ekleyin konuşalım hocam.
İyi günler diliyorum.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu tasarımı güzel olmuş. bu pluginlerin çoğunu ücretsiz yayınladığım plugin paketlerimde kullandığımı hatırlayınca nostalji gözyaşları döktüm biraz

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Çok başarılı bir paket olmuş. Elinize sağlık.​
Çok teşekkür ederiz.

konu tasarımı güzel olmuş. bu pluginlerin çoğunu ücretsiz yayınladığım plugin paketlerimde kullandığımı hatırlayınca nostalji gözyaşları döktüm biraz
Teşekkür ederiz, konu tasarımında ufak tefek şeyler var onlarda ayarlanacak. Ücretsiz paylaşılan eklenti paketlerinin hali belli şuanda forumda ve genelinde. Sonu kötü bitiyor, ek olarak tam bir performans ve destekte alınmıyor. Normalde bizlerde ücretsiz paylaşmak isterdik fakat 7/24 destek ve optimizasyonu için hayli emek verildi. Teşekkürler yinede. :)

Teşekkür ederiz.

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Ücretli bir eklenti sahibinin izni var mı yoksa cracklımı kullanıyorsunuz
Ücretli olmadan önceki bukkit bağlantısından indirilmiştir. İnfumia olarak ücretli herhangi bir eklenti paketlerin içerisinde yer almamaktadır.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Özel tarım eklentileri getirilebilirdi, örn. harvester hoe , epicfarmingdeki gibi özellikler fln

Mobarena, lastmanstanding getirilebilirdi.